Operacje
optyk
Napisane przez: Lu Dabrowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zupełnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki

Nauka cały czas idzie do przodu. Dostępne są nowe leki na schorzenia, które jeszcze do niedawna były nieuleczalne. Chirurgia estetyczna rozbudowuje się w znacznym tempie - zabiegi dokonywane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły skomplikowane operacje. Także w dziedzinie optyki nieustannie coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe możliwości poprawy naszego wzroku, a w związku z tym, również wygody życia.
problemy zdrowotne
Napisane przez: Biomed
Zainspirowane przez: IBSS BIOMED

Jak radzić sobie z problemem nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu to problem wielu kobiet. Niestety jedynie wyjątki idą do lekarza, ponieważ wstydzą się wskazanej przypadłości, mimo iż można sobie z nią poradzić. Trzeba wyłącznie wiedzieć jak.
Rozpocznijmy od tego, kto przeważnie boryka się z tym niedomaganiem. To zwykle panie po 60-tym roku życia, jednakże zdarzają się również młodsze przedstawicielki płci żeńskiej, najczęściej po przebytej ciąży.
Składniki
Napisane przez: Siła Serca

Jak rozwiązać kłopoty ze słabym widzeniem - operacje laserowe

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi ma problemy z widzeniem. Na ogół cierpimy na krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm i są to schorzenia, które zdołają być bardzo dotkliwe.
morze - zdjęcie
Napisane przez: Maurizio Costanzo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pierwsza wizyta u ginekologa

Jak się przygotować do pierwszej wizyty u ginekologa? Jak przebiega badanie? Co ze sobą zabrać?


Pierwsza wizyta u ginekologa

Fakt, że medyk będzie osobą obcą, co więcej – realizuje swój fach, powinien być dla pacjentki „czynnikiem łagodzącym”.
hospital
Napisane przez: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przyczyny, symptomy, kuracja wodniaka jądra

Choroba sama w sobie nie jest bardzo niebezpieczna, medycy są jednakże zdania, iż zbytnie nagromadzenie się płynu jest w stanie zaburzać funkcjonowanie jąder, a przez to oddziaływać na wytwórczość plemników i ich jakość, a co za tym idzie na męską płodność.
medycyna estetyczna
Napisane przez: Agencja Royal Brand PR
Zainspirowane przez: Agencja Royal Brand PR

Klinika oferuje wiele różnorakich zabiegów

Czy pragniemy przemienić własny kształt?

Klinika oferuje wiele różnorakich zabiegów

Jesteśmy w czasach, gdzie wizualny wygląd jest niezwykle istotny, dlatego właśnie wszelcy zaczynają dążyć do ideału. To powoduje, że coraz więcej osób rozpoczyna sprawdzać tym, które zabiegi możemy wykonać, tak żeby zmienić to co wprowadza nas w kompleksy. To też powoduje, że tego rodzaju zabiegi okazują się coraz częściej promowane i znane, ponieważ wszelcy wiedzą, że okazują się one zupełnie bezpieczne.

Jak przeprowadza teraz operacje plastyczne?

U nas niezwykle popularne stają się najróżniejszego rodzaju operacje plastyczne. Mają one za zadanie poprawianie estetyki wyglądu naszego ciała oraz jednocześnie poprawianie naszej samooceny. Przygotowane teraz operacje są wyjątkowo udoskonalone, ponieważ profesjonaliści opracowują kolejne, coraz mniej inwazyjne sposoby. Operacja plastyczna pochwy już od dawna cieszy się dużym powodzeniem, gdyż zdarzało się, że pacjentki ulegały rozmaitym wypadkom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.