Operacje
optyk
Napisane przez: Lu Dabrowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zupełnie inne niż dotychczas oblicze okulistyki

Nauka cały czas idzie do przodu. Dostępne są nowe leki na schorzenia, które jeszcze do niedawna były nieuleczalne. Chirurgia estetyczna rozbudowuje się w znacznym tempie - zabiegi dokonywane przez wyspecjalizowanych kosmetologów wyparły skomplikowane operacje. Także w dziedzinie optyki nieustannie coś się zmienia. Odkrywane są coraz to nowe możliwości poprawy naszego wzroku, a w związku z tym, również wygody życia.
problemy zdrowotne
Napisane przez: Biomed
Zainspirowane przez: IBSS BIOMED

Jak radzić sobie z problemem nietrzymania moczu?

Nietrzymanie moczu to problem wielu pań. Niestety tylko wyjątki pójdą do lekarza, ponieważ wstydzą się powyższej dolegliwości, mimo że można sobie z nią poradzić. Trzeba wyłącznie wiedzieć jak.
Zacznijmy od tego, kto przeważnie boryka się z tą niedyspozycją. To zwykle panie po 60-tym roku życia, jednak zdarzają się również młodsze przedstawicielki płci żeńskiej, najczęściej po przebytej ciąży.
Składniki
Napisane przez: Siła Serca

Jak rozwiązać kłopoty ze słabym widzeniem - operacje laserowe

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi ma problemy z widzeniem. Na ogół cierpimy na krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm i są to schorzenia, które zdołają być bardzo dotkliwe.
morze - zdjęcie
Napisane przez: Maurizio Costanzo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pierwsza wizyta u ginekologa

W jaki sposób się przyszykować do pierwszej wizyty w poradni "K"? Jak wygląda badanie? Co z sobą zabrać?


Pierwsza wizyta u ginekologa

Fakt, że lekarz będzie osobą obcą, ponadto – realizuje swój zawód, powinien być dla pacjentki „łagodzącym czynnikiem”.
hospital
Napisane przez: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przyczyny, symptomy, kuracja wodniaka jądra

Choroba nie jest bardzo niebezpieczna, medycy są jednak zdania, iż przesadne nagromadzenie się płynu jest w stanie zaburzać działanie jąder, a przez to oddziaływać pośrednio na produkcję plemników jak też ich jakość, a co za tym idzie na płodność.
medycyna estetyczna
Napisane przez: Agencja Royal Brand PR
Zainspirowane przez: Agencja Royal Brand PR

Klinika oferuje wiele różnorakich zabiegów

Czy chcemy odmienić swój kształt?

Klinika oferuje wiele różnorakich zabiegów

Znajdujemy się w czasach, kiedy wizualny kształt jest niezwykle ważny, dlatego właśnie wszelcy pragną dążyć do ideału. To sprawia, że coraz więcej osób zaczyna się interesować tym, które operacje plastyczne możemy robić, tak aby poprawić to co powoduje u nas kompleksy. To również spowoduje, że tego typu zabiegi są coraz częściej promowane oraz znane, ponieważ wszelcy potwierdzą, że okazują się one całkowicie bezpieczne.

Jak przeprowadza teraz operacje plastyczne?

U nas coraz popularniejsze stają się różne operacje plastyczne. Mają one na celu polepszanie estetyki wyglądu naszego ciała oraz jednocześnie podnoszenie naszej samooceny. Przygotowane teraz operacje stają się wyjątkowo ulepszone, gdyż fachowcy opracowują następne, niezbyt inwazyjne techniki. Operacja plastyczna pochwy już od dawna cieszy się ogromnym powodzeniem, gdyż bywało, że pacjentki ulegały najróżniejszym wypadkom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.