Reklama
karta
Napisane przez: coffsharbourlibrary
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama outdoorowa wykorzystująca autobusy

Przewoźnicy mogą zaproponować ciekawą ofertę reklamową. Przemieszczająca się reklama może sprawić, że przekaz trafi do ogromnej liczby potencjalnych klientów.


Reklama outdoorowa wykorzystująca autobusy

Plusem formy promocji outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt przekazu marki z aktywną populacją mieszkańców miasta.
banery reklamowe
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym są banery oraz czy ma sens korzystać z takiej formy reklamy? Czy lepiej zainwestować w banery tradycyjne czy internetowe?

Baner jest formą reklamy, komunikatu albo jakiegoś przekazu. Często mówimy w tym kontekście o wydrukowanym na dużym fragmencie materiału przekazie informacyjnym albo reklamowym. W sieci baner to graficzny sposób przekazania treści informujących, jak również reklamowych, jest często odnośnikiem do strony produktu, który chce się wypromować. Często wykonywany jest w technologii Adobe Flash, natomiast we wcześniejszym czasie były to często dokumenty w formacie GIF. Baner w Internecie, jak i w przestrzeni miasta powinien zostać dobrze zamontowany.
telebim
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Reklama na ekranie

Telebimy to najlepsza odmiana przyrządów służących do przesyłania wiadomości dla dużego kręgu odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotychczas technologia, która pozwala na emisję obrazu z dużą jakością, także świetną widzialnością dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED. Jedynie owa technologia dopuszcza przejść przez promienie słoneczne, co czyni ekran absolutnie wyraźnym w świetle dziennym.
segregatory
Napisane przez: fotofeliz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Segregatory reklamowe to dobra decyzja

Musimy popatrzeć w czym przechowywać dokumenty

Kiedy pragniemy, żeby w naszej firmie panował porządek, to obowiązkowo musimy się zastanowić nad tym, co ma szansę nam dopomóc w jego utrzymywaniu. Przez to właśnie warto zobaczyć, co może nam zaprezentować ich producent, szczególnie że ma szansę się okazać, że będziemy mieli szansę część z nich opracować sami. Używając z odpowiednich artykułów mamy szansę być pewni, że wszystko będzie się przedstawiało rzeczywiście tak jak to sobie planowaliśmy.
przypły pieniędzy
Napisane przez: Allan Ajifo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bez marketingowych pomysłów świat byłby bezowocny

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że dzięki rozwojowi Internetu świat zaczął pędzić jeszcze szybciej. Obecnie nie wystarczające okazują się reklamy w telewizji, trzeba zadbać o marketing internetowy. A jakie są komponenty tego rodzaju marketingu? Widzimy ogromną ilość reklam w sieci, często nie są one jakoś szczególnie powiązane ze stroną, na którą weszliśmy. Często wyskakują nam różnego rodzaju reklamy w nowych okienkach. Do tego trzeba włączyć maile z reklamami. Internet to jedna ogromna reklama.
billboard
Napisane przez: Mike Linksvayer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najlepszy sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli wcale nie są zainteresowani nabyciem np. mebli

Pomimo tego że wszelkiego rodzaju reklamy bywają często odbierane jako nazbyt nachalne, to jednakże nadal są niezwykle skuteczne. Aby wspomniana reklama przynosiła konkretne zyski, musi być tak wymyślona, by każdy telewidz bądź spacerowicz mógł łatwo ją zapamiętać. Jednak nazbyt duża nietuzinkowość również nie jest polecana, bo efekt końcowy może być odwrotny do zamierzonego.
leki
Napisane przez: Steven Depolo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Leki bez recepty dostępne online – znakomity sposób na weryfikacje leków bez konieczności wychodzenia z domu przez jednostki, które nie mają jak z niego wyjść

Bardzo dużo osób zaczyna dbać o własne zdrowie. Przez postęp mass mediów oraz sporej ilości akcji społecznych ludzie zwracają większą uwagę na swoje zdrowie i gdy tylko coś ich niepokoi udają się do lekarza po radę i pomoc. Również zdecydowanie więcej czasu poświęca się profilaktyce.
Wisząca reklama zewnętrzna
Napisane przez: Bill Smith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklamowanie się na telebimie jest bardzo popularne obecnie

Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, nawet w komunikacji miejskiej. Na ekranach ledowych pojawiają się różne wiadomości. Do niedawna bardzo często spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz mamy niewielkie telebimy. To interesująca opcja, bo wiadomo, że do mnóstwa osób tego rodzaju reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście należy się porządnie zastanowić, z jakimi potencjalnymi klientami ma się do czynienia w komunikacji miejskiej. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.