Reklama
banery reklamowe
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym są banery oraz czy ma sens korzystać z takiej formy reklamy? Czy lepiej zainwestować w banery tradycyjne czy internetowe?

Baner jest to forma reklamy, komunikatu lub jakiegoś przekazu. Często mówimy w takim kontekście o wydrukowanym na dużym fragmencie materiału przekazie informacyjnym albo reklamowym. W internecie baner to graficzna forma przekazania treści informacyjnych, jak również reklamowych, to często odnośnik do strony produktu, jaki chce się wypromować. Często robiony jest w technologii Adobe Flash, natomiast we wcześniejszym czasie były to często pliki w formacie GIF. Baner w Internecie, jak i w przestrzeni miasta musi być właściwie zamontowany.
telebim
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Reklama na ekranie

Telebimy to najlepsza klasa urządzeń służących do przekazu wiadomości dla obszernego grona odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotąd technika, jaka pozwala na emisję obrazu z ogromną jakością, także doskonałą widzialnością dzięki przeznaczeniu specjalistycznych diod LED. Jedynie ta technologia dopuszcza rozgromić promienie słoneczne, co czyni ekran doskonale widzialnym w świetle dziennym.
segregatory
Napisane przez: fotofeliz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Segregatory reklamowe to dobra decyzja

Warto spojrzeć na oferty producentów

Gdy pragniemy, aby w naszej firmie panował ład, to koniecznie powinniśmy się zastanowić nad tym, co może nam pomóc w jego utrzymywaniu. Przez to właśnie warto zobaczyć, co może nam zaprezentować ich producent, zwłaszcza że ma szansę się okazać, że będziemy mogli część z nich zaprojektować sami. Korzystając z właściwych artykułów mamy szansę być pewni, że wszystko będzie się prezentowało rzeczywiście tak jak to sobie wymyśliliśmy.
przypły pieniędzy
Napisane przez: Allan Ajifo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bez marketingowych pomysłów świat byłby bezowocny

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że przez wszechobecny dostęp do sieci świat pędzi jeszcze szybciej. Obecnie nie wystarczą nam reklamy w TV, musimy brać pod uwagę marketing internetowy. A jakie są komponenty tego rodzaju marketingu? Oglądamy ogromną ilość reklam w Internecie, bywa, że nie są one jakoś szczególnie związane ze stroną, na którą weszliśmy. Często wyskakują nam różnego rodzaju reklamy w nowych okienkach. Do tego dochodzą maile z informacjami reklamowymi. Internet to jedna wielka reklama.
billboard
Napisane przez: Mike Linksvayer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna jako najlepszy sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli wcale nie są zainteresowani nabyciem np. mebli

Pomimo tego że wszelkiego typu reklamy są często odbierane jako nazbyt napastliwe, to jednakże nadal są niezwykle skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne pieniądze, musi być tak wymyślona, by każdy telewidz bądź przechodzień mógł bez problemu ją zapamiętać. Jednak zbyt wielka oryginalność także nie jest polecana, gdyż efekt końcowy może być przeciwny do zamierzonego.
leki
Napisane przez: Steven Depolo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Leki bez recepty dostępne online – znakomity sposób na weryfikacje leków bez konieczności wychodzenia z domu przez jednostki, które nie mają jak z niego wyjść

Bardzo dużo osób zaczyna dbać o własne zdrowie. Przez postęp mass mediów oraz sporej ilości akcji społecznych ludzie zwracają większą uwagę na swoje zdrowie i gdy tylko coś ich niepokoi udają się do lekarza po radę i pomoc. Również zdecydowanie więcej czasu poświęca się profilaktyce.
Wisząca reklama zewnętrzna
Napisane przez: Bill Smith
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklamowanie się na telebimie jest bardzo popularne obecnie

Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ekranach ledowych wyświetlają się różne wiadomości. Do tej pory najczęściej spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz są niewielkie telebimy. To interesująca opcja, bo jasne jest, że do mnóstwa osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Wiadomo, że trzeba się dobrze zastanowić, z jakimi potencjalnymi klientami mamy do czynienia w komunikacji miejskiej. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.