Chory
Otyłość u mężczyzn
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Możliwości leczenia otyłości w Polsce

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadzany jest tylko w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to całkowite lub fragmentaryczne usunięcie tego narządu oraz efekt operacji chirurgicznej. Imponujące oraz niesamowicie bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić stuprocentowe zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Szczegółowe analizowanie każdego przypadku zdrowotnego pozwala na określenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest wskazany.
podolog zabrze
Napisane przez: Barn Images
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podologia – czym się zajmuje?

Podologia to stosunkowo młoda sfera leczenia koncentrująca się na diagnostyce, leczeniu jak też pielęgnacji stóp. Podolodzy zajmują się zarówno stopami zdrowymi, jak i "chorymi" i zagrożonymi rozwojem jakiejkolwiek patologii np. zespołu stopy cukrzycowej, innymi słowy groźnego powikłania cukrzycy.
Badanie krwi Wrocław
Napisane przez: Franklin Park Library
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Profesjonalne badania krwi robione na obszarze Wrocławia

Badanie krwi robione jest u ludzi w każdym wieku. W zależności od wymagań konkretnych pacjentów badania krwi na terenie Wrocławia mogą zostać robione zarówno na fundusz, jak i prywatnie. Na prywatne badania krwi decydują się głównie te osoby, które wymagają szybkiej pomocy i diagnostyki lekarskiej.
hospital
Napisane przez: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przyczyny, symptomy, kuracja wodniaka jądra

Choroba sama w sobie nie jest bardzo niebezpieczna, medycy są jednakże zdania, iż zbytnie nagromadzenie się płynu jest w stanie zaburzać funkcjonowanie jąder, a przez to oddziaływać na wytwórczość plemników i ich jakość, a co za tym idzie na męską płodność.
alkohol, używki
Napisane przez: Matthias Ripp
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Alkoholizm i narkomania - podstępni wrogowie, którzy ukradkiem sieją spustoszenie na każdej płaszczyźnie życia jednostki

Problematyka używek regularnie gości w polskich środkach społecznego przekazu oraz dyskusji publicznej.Organizuje się różne akcje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.