Chory
Otyłość u mężczyzn
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Możliwości leczenia otyłości w Polsce

Inwazyjny zabieg taki jak resekcja żołądka przeprowadzany jest jedynie w skrajnych zdrowotnie przypadkach. Inna nazwa tego zabiegu to gastrektomia. Jest to stuprocentowe lub częściowe usunięcie tego narządu oraz rezultat operacji chirurgicznej. Imponujące oraz bardzo bogate doświadczenie naszych chirurgów pozwala żywić stuprocentowe zaufanie do wykonywanych przez nich zabiegów. Dokładna analiza każdego przypadku zdrowotnego pozwala na stwierdzenie, czy rzeczywiście zabieg taki jest rekomendowany.
podolog zabrze
Napisane przez: Barn Images
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podologia – czym się zajmuje?

Podologia to stosunkowo młoda sfera leczenia koncentrująca się na diagnostyce, leczeniu jak też pielęgnacji stóp. Podolodzy zajmują się zarówno stopami zdrowymi, jak i "chorymi" i zagrożonymi rozwojem jakiejkolwiek patologii np. zespołu stopy cukrzycowej, innymi słowy groźnego powikłania cukrzycy.
Badanie krwi Wrocław
Napisane przez: Franklin Park Library
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Profesjonalne badania krwi robione na obszarze Wrocławia

Badanie krwi robione jest u ludzi w każdym wieku. W zależności od wymagań konkretnych pacjentów badania krwi na terenie Wrocławia mogą zostać robione zarówno na fundusz, jak i prywatnie. Na prywatne badania krwi decydują się głównie te osoby, które wymagają szybkiej pomocy i diagnostyki lekarskiej.
hospital
Napisane przez: Daniel Lobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przyczyny, symptomy, kuracja wodniaka jądra

Choroba nie jest bardzo niebezpieczna, medycy są jednak zdania, iż przesadne nagromadzenie się płynu jest w stanie zaburzać działanie jąder, a przez to oddziaływać pośrednio na produkcję plemników jak też ich jakość, a co za tym idzie na płodność.
alkohol, używki
Napisane przez: Matthias Ripp
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Alkoholizm i narkomania - podstępni wrogowie, którzy ukradkiem sieją spustoszenie na każdej płaszczyźnie życia jednostki

Problematyka używek regularnie gości w polskich środkach społecznego przekazu oraz dyskusji publicznej.Organizuje się różne akcje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.