Kondycja
Przywitaj lato z nową sylwetką!
Napisane przez: Agencja Royal Brand PR
Zainspirowane przez: Agencja Royal Brand PR

Jakim sposobem najlepiej dbać o kondycję

W dzisiejszych czasach wobec wielu pokus bycie zdrowym nie jest łatwym zadaniem. Obfite w tłuszcz chipsy i smakowite słodycze, niezdrowy fast food, masowa komputeryzacja mocno wiążąca się z siedzącym trybem życia, wszechobecny stres i częsty brak czasu , jak również chęci na uprawianie sportu to prawdziwe plagi dwudziestego pierwszego wieku. Jak wówczas dobrze dbać o zdrowie?
Sport, bieganie
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Istotą każdego treningu jest dobrze ułożony plan.

Doskonałe przygotowanie do zawodów sportowych to podstawowe oraz najważniejsze zadanie dla niejednego sportowca. Na okrągło musi być w doskonałej formie, jednak w chwili gdy będzie brał udział w nich, aktywniej musi się do tego przyszykować. Trener opracowuje konkretny koncept działania jak i w porozumieniu z dietetykiem konkretną dietę. I jest to niezależne od dyscypliny, jaką się kultywuje. Dla przykładu przeanalizowany zostanie plan treningowy triathlon. Po pierwsze czym jest triathlon?
Zabieg kosmetyczny
Napisane przez: 123rf
Zainspirowane przez: 123rf

Medycyna estetyczna leczy kompleksy.

Wszyscy chcemy wyglądać olśniewająco. Budowany w Internecie wzór idealnej kobiety czy perfekcyjnego mężczyzny mobilizuje do działania. Katorżnicze diety, wizyty u kosmetyczki, karta nasiłownie to tylko nieliczne z dróg, umożliwiających zdobycie upragnionego ciała.
Odzież sportowa
Napisane przez: Adidas
Zainspirowane przez: Adidas

Nie zastań się -

Jeśli nie pragniemy posiadać trudów ze stawami, z obolałym kręgosłupem oraz pragniemy mieć gwarancję, iż zawsze będziemy mieli niesamowitą kondycję, to bez wątpienia warto zadbać o to, byśmy jak najwięcej przebywali w ruchu oraz aby nasze mięśnie nie były nigdy zastane.
kajakarstwo
Napisane przez: Urko Dorronsoro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaką funkcję w życiu każdego człowieka winny odgrywać aktywność fizyczna i rekreacja i dlaczego?

W dzisiejszych czasach możemy wyszczególnić trzy grupy osób: pierwszą, dla jakich sport i rekreacja pełni niezwykle wielką rolę w życiu, drugą dla których ma to jakieś znaczenie i znajdują na to w swoim życiu czas, i trzecią grupę osób, jaka praktycznie zupełnie nie uprawia sportu i cechuje się raczej biernością aniżeli aktywnością fizyczną. Pierwsza grupa osób ogromnie często dogłębnie wiąże swoje życie ze sportem, nieraz są to osoby, jakie na przykład pracują jako trenerzy, w związku z tym sport i rekreacja jest związana nie tylko z ich życiem indywidualnym, ale także zawodowym.
przejażdzka rowerowa
Napisane przez: Eli Christman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sport i rekreacja - jak przyzwoicie szykować się do biegania?

Sport i rekreacja mają dla wielu osób nadzwyczaj wielkie znaczenie. Bezsprzecznie wskazane jest być osobą aktywną fizycznie, albowiem zapewnia to niezmiernie dużo korzyści. Przykładowo bieganie to świetna dyscyplina sportowa, jaka pozwala zadbać o sylwetkę, zrzucić daremne kilogram, wzmocnić mięśnie (w szczególności nóg) i zadbać o kondycję. Jednak zanim rozpoczniesz biegać musisz się do tego bardzo dobrze i porządnie przygotować. Jak na przykład można to uczynić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.