Włosy
Olej kokosowy
Napisane przez: Phu Thlnh Co
Zainspirowane przez: https://www.flickr.com

Olej i woda kokosowa, czyli jakie kokosowe produkty musisz posiadać w swoim domu

Kokos ma bardzo dużo zdrowotnych właściwości, dzięki którym naprawdę warto zakupić produkty z niego wyprodukowane. Przyjrzyjmy się baczniej wodzie i olejowi. Dlaczego warto się je mieć??
Skład wody z kokosa jest niezwykle zbliżony do osocza krwi człowieka. Warto podkreślić, że nie jest to mleko, lecz woda uzyskiwana ze środka zielonego kokosa.
Zupa z soczewicy
Napisane przez: www.indexfood.pl
Zainspirowane przez: www.indexfood.pl

Jak przygotować obiad dla niemowląt

Pierwsze obiadki dla niemowląt muszą wyróżniać się szczególnymi właściwościami, które nie zawsze są przypisane potrawą dla dorosłych. Obiadki dla niemowląt muszą być w głównej mierze nieuczulające. Oprócz tego niebywale znamienne jest to jak wygląda jedzenie podane miesięcznemu dziecku.
zdrowe włosy
Napisane przez: Fotolia.com
Zainspirowane przez: Fotolia.com

W jaki sposób pielęgnować włosy? Poznaj odpowiednie metody na utrzymanie ładnej fryzury

Każda kobieta chce mieć ładne włosy, ale nie wszystkie panie wiedzą, w jaki sposób się o nie troszczyć. Nie wystarczy bowiem umyć głowę i iść spać, gdyż nie każda przedstawicielka płci pięknej może poszczycić się grubymi, mocnymi włosami. Większość z nas ma delikatne, cienkie kosmyki, jakie jeszcze osłabiamy nieprawidłowymi sposobami pielęgnacji i zabiegami chemicznymi w salonie fryzjerskim. Pierwszym krokiem do uzyskania ładnej fryzury jest umiejętne mycie głowy.
włosy
Napisane przez: An eye for my mind
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Do pielęgnowania włosów wybieraj wyłącznie preparaty dobrej klasy, to bardzo ważne dla ich wyglądu

Zadbane i wypielęgnowane włosy bywają walorem kobiecości i ogromnym powodem do domu dla swych właścicielek. I analogicznie zniszczone loki są powodem zawstydzenia i dyskomfortu, ponieważ obniżają poczucie wartości a ich właścicielka czuje się zaniedbana. Trzeba dbać o swoje włosy, stosując odpowiednie kosmetyki i gwarantując im najlepszą pielęgnację.
Twoje włosy tego nie akceptują!
Słoiczek tabletek
Napisane przez: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czasem nasz organizm potrzebuje pomocy

Żyjemy coraz prędzej, coraz mniej godzin mamy na odpoczynek, czy na spokojne spożycie zdrowego posiłku. To wszystko w pewnym momencie może wywrzeć negatywny wpływ na nasz organizm, a co się z tym łączy, zauważymy, że mamy coraz mniej sił, iż wypadają nam włosy, paznokcie się łamią, a cera daleka jest od wymarzonej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.