Apteczka
aktywny tryb życia
Napisane przez: Brisbane City Council
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowie - sportowy tryb życia rzeczywiście wiele może pomóc, stąd też jak najszybciej podejmijmy się go

Jeśli chcielibyśmy być naprawdę zdrowi, to powinniśmy od razu porzucić swoje stare i szkodzące nam nawyki, które doprowadziły do tego, iż staliśmy się ospali i brakuje nam sił. Z pewnością nikomu nie ma potrzeby tłumaczyć, że nasza życiowa siła płynie z tego, jakimi podejmujemy na co dzień. Jeżeli pozwalamy sobie na to, by na naszych talerzach znajdowały się same niezdrowe dania, to nie dziwmy się, iż ciągle musimy odwiedzać lekarzy.
dziąsła
Napisane przez: FoodBankCENC.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy powiemy jak powinna okazać się być zapakowana apteczka turystyczna?

Kiedy wybieramy się na jakąś wyprawę, to powinniśmy okazać się być przygotowani na różnorakie wydarzenia, w których mamy możliwość doznawać zranienia, albo skaleczenia.
blizna
Napisane przez: Ungry Young Man
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinna zawierać apteczka domowa?

Apteczka domowa jest bardzo istotna, aby zagwarantować bezpieczeństwo naszej rodzinie, a także gościom, którzy nas odwiedzają.


Co powinna zawierać apteczka domowa?

Muszą się w niej znaleźć zarówno środki opatrunkowe, jak też medykamenty.
pierwsza pomoc
Napisane przez: Medisave UK
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprzęt medyczny - zestaw konieczny w domu i poza nim

W lokalu mieszkalnym, w wozie również w fabryce musi znajdować się apteczka pierwszej pomocy. Nigdy wszak nie wiadomo, kiedy tego rodzaju zestaw będzie nam konieczny i trzeba koniecznie w każdym wypadku mieć go nieopodal.
apteczka
Zainspirowane przez: flickr.com

Jakie leki muszą mieścić się w kobiecej apteczce? Sprawdź, co kupić, kiedy kolejnym razem odwiedzisz aptekę

W każdym domu powinna być apteczka, w jakiej przechowujemy najbardziej niezbędne nam lekarstwa. Panowie i panie czasami potrzebują odmiennych preparatów, zatem sprawdźmy, co na pewno musi się znajdować w kobiecej apteczce. Niezaprzeczalnie są to medykamenty związane z menstruacją, a zatem na przykład cyclodynon. Jest to naturalny, niehormonalny lek, który redukuje poziom prolaktyny we krwi, a co tego dotyczy – przywraca równowagę w hormonach. Jak wiadomo albowiem kobietom, nazbyt duże stężenie prolaktyny prowadzi do zaburzeń w drugiej fazie cyklu, znanych jako zespół napięcia przedmiesiączkowego.
leki i suplementy
Napisane przez: domzdrowia.pl
Zainspirowane przez: http://www.domzdrowia.pl

Leki muszą być w każdym domu


Gdzie się nie obrócimy to są medykamenty. W każdym przedsiębiorstwie są oznaczone właściwe miejsca, w których mamy szansę je odnaleźć jeśli akurat są nam konieczne. Tak samo mają one swoje stałe miejsce w każdym mieszkaniu, gdzie wiadomo co się znajduje w apteczce oraz w razie konieczności gdzie można je prędko znaleźć, aby dać sobie ulgę. Co ważne, to także jest obowiązek posiadania leków i najważniejszych środków opatrunkowych w samochodzie, tak żeby w razie potrzeby móc ich bez najmniejszego kłopotu wykorzystać. Lecz w czym muszą być one trzymane?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.