Apteczka
aktywny tryb życia
Napisane przez: Brisbane City Council
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdrowie - sportowy tryb życia rzeczywiście wiele może pomóc, stąd też jak najszybciej podejmijmy się go

Jeżeli chcemy być naprawdę zdrowi, to powinniśmy jak najszybciej porzucić swoje stare i szkodzące nam nawyki, które prowadzą do tego, że stajemy się ospali i brakuje nam sił. Z pewnością nikomu nie ma potrzeby tłumaczyć, że nasza życiowa siła płynie z tego, jakiego rodzaju decyzjami kierujemy się w codzienności. Jeśli pozwalamy sobie na to, aby na naszych talerzach zalegały same niezdrowe dania, to nie dziwmy się, iż ciągle musimy odwiedzać lekarzy.
dziąsła
Napisane przez: FoodBankCENC.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy powiemy jak powinna okazać się być zapakowana apteczka turystyczna?

Kiedy wybieramy się na jakąś wyprawę, to powinniśmy okazać się być przygotowani na różnorakie wydarzenia, w których mamy możliwość doznawać zranienia, albo skaleczenia.
blizna
Napisane przez: Ungry Young Man
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinna zawierać apteczka domowa?

Apteczka domowa jest niezwykle istotna, aby zapewnić bezpieczeństwo naszej rodzinie, a także gościom, jacy nas odwiedzają.


Co powinna zawierać apteczka domowa?

Powinny się w niej znajdować zarówno środki opatrunkowe, jak też farmaceutyki.
pierwsza pomoc
Napisane przez: Medisave UK
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sprzęt medyczny - zestaw konieczny w domu i poza nim

W miejscu zamieszkania, w wozie również w miejscu pracy musi być zestaw do pierwszej pomocy. Nigdy wszak nie wiadomo, kiedy tego rodzaju komplet będzie nam niezbędny i należy koniecznie ciągle posiadać go w zasięgu ręki.
apteczka
Zainspirowane przez: flickr.com

Jakie leki muszą mieścić się w kobiecej apteczce? Sprawdź, co kupić, kiedy kolejnym razem odwiedzisz aptekę

W każdym domu musi być apteczka, w jakiej mamy najbardziej przydatne nam medykamenty. Panowie oraz panie czasami potrzebują innych specyfików, dlatego zweryfikujmy, co na pewno powinno się mieścić w damskiej apteczce. Bezsprzecznie są to medykamenty związane z menstruacją, a zatem m.in. cyclodynon. Jest to naturalny, pozbawiony hormonów lek, jaki obniża poziom prolaktyny we krwi, a co za tym idzie – przywraca równowagę hormonalną. Jak wiadomo albowiem paniom, zwiększone stężenie prolaktyny jest powodem zaburzeń w drugiej fazie cyklu, znanych jako zespół napięcia przedmiesiączkowego.
leki i suplementy
Napisane przez: domzdrowia.pl
Zainspirowane przez: http://www.domzdrowia.pl

Leki muszą być w każdym domu


Gdzie się nie obrócimy to są medykamenty. W każdym przedsiębiorstwie są oznaczone właściwe miejsca, w których mamy szansę je odnaleźć jeśli akurat są nam konieczne. Tak samo mają one swoje stałe miejsce w każdym mieszkaniu, gdzie wiadomo co się znajduje w apteczce oraz w razie konieczności gdzie można je prędko znaleźć, aby dać sobie ulgę. Co ważne, to także jest obowiązek posiadania leków i najważniejszych środków opatrunkowych w samochodzie, tak żeby w razie potrzeby móc ich bez najmniejszego kłopotu wykorzystać. Lecz w czym muszą być one trzymane?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.