Ćwiczenia
laser
Napisane przez: David Brewer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hi Tec Whey C6 - co to dokładnie bywa no i co ma możliwość nam dać jego spożywanie?

Każde z nas bardzo chce być zdrowym i szczupłym, lecz nie dla każde osoby jest to w ogóle osiągalne - do wielu chorób w ogóle się nie pchamy, no a i tak jesteśmy chorzy, a niektórym spośród nas najzwyczajniej ciężko jest odnaleźć odpowiednią motywację do tego by ćwiczyć.
konie
Napisane przez: Alan Wolf
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki specjalista mógłby dopomóc Ci w powrocie do dobrej kondycji po przykładowo złamaniach ręki?

Czy wiesz, że pomocy takiej osoby jak masażysta może potrzebować nie tylko osoba niepełnosprawna? Każdy przecież może posiadać problem z kręgosłupem czy powrotem do pełnej sprawności jakiejś złamanej na skutek wypadku przykładowo ręki.


Jaki specjalista mógłby dopomóc Ci w powrocie do dobrej kondycji po przykładowo złamaniach ręki?

Jeżeli chciałbyś korzystać z pomocy takiego specjalisty, mógłbyś przykładowo zapisać się na odpowiednie terapie w jakiejś przychodni.
narty
Napisane przez: Jaume Escofet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rowery stacjonarne zmieszczą się w każdym mieszkaniu

Znacznie częściej mówi się o prawidłowym odżywianiu, lecz także o tym, że ważny okazuje się być codzienny ruch. To właśnie sprawia, że znacznie więcej osób chce zainwestować w różnorakiego rodzaju sprzęty do treningów, tak aby mieć pewność, że właściwie zadbają o swoją figurę.
trening
Napisane przez: Tom Page
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ważne wskazówki i porady dla ludzi, którzy zamierzają wybrać się pierwszy raz na siłownię.

Dużej części panów będą się zapewne marzyć masywne barki, rozbudowana klatka i naprężone bicepsy. I w praktyce nie powinno być żadnych przeszkód, żeby tak wyglądać, należy jednak poświęcić na to sporo wysiłku i trudu. W ostatnim czasie w naszym kraju pojawiła się moda na zdrowy, sportowy wygląd.
rehabilitacja

Jak powinna być przeprowadzana rehabilitacja stawu kolanowego?

Trzeba mieć najlepszych rehabilitantów

Jak powinna być przeprowadzana rehabilitacja stawu kolanowego?

Przeciążamy nasze stawy, nasze kończyny, a to może nierzadko prowadzić do różnego rodzaju schorzeń. Wtedy konieczna może być pomoc specjalistów, czasem musi to być chirurg, który wykona operację, ale może się okazać, że od czasu do czasu wystarczy odpowiednia doza treningów przeprowadzonych przez wyspecjalizowane osoby. Najistotniejsze jest to, aby zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne są tego typu działania i jak ważne będzie to, by wówczas odnaleźć się w jak najlepszych rękach.
fitness
Napisane przez: Rockwall TX Cuckold Couple
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Troska o własne ciało- nabranie pewności siebie i dobra forma na lato.

Szczególnie dla płci żeńskiej kluczowe jest to, że nadchodzi taka pora roku, kiedy chcą się pokazać w w bikini na basenie. To powoduje, że też, wymyślają różne żywienia, które nieraz przestają stosować z powodu niewidocznego efektu.
Napisane przez: iStock.com

Aby posiadać idealną rzeźbę, najpierw należy zrobić masę

Sezon letni jest już tuż tuż, więc wielu z nas chce się prezentować jak najlepiej, kiedy już przyjdzie czas, by zdjąć koszulkę, niezależnie czy na basenie, czy na plaży. Służyć temu mają oczywiście intensywne wizyty na siłowni. Niektórzy preferują trening aerobowy, inni pływają, jednak najliczniejszą grupę regularnie ćwiczących stanowią stali goście siłowni.
joga
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jaki typ aktywności będzie dobry na wiosnę? Co może sprawdzić się dla ludzi w różnym wieku?

Warto uprawiać sport i zachować aktywność cały rok. Jednak niestety, zimą przez wzgląd na pogodę nie zawsze mamy ochotę wychodzić z domu na fitness czy basen, nie wspominając już o uprawianiu jakiegoś sportu na dworze. Z tego powodu wiosną, kiedy pogoda się poprawia z wielką ochotą planujemy różnego rodzaju aktywności chcąc poprawić własną kondycję jak również zrzucić parę kilogramów. Co będzie dobrym pomysłem na tego typu wiosenną aktywność?
siłownia
Napisane przez: iStock.com
Zainspirowane przez: iStock.com

Siłownia dla początkujących nie ma szansy okazać się nazbyt forsowna

Jak musi wyglądać dieta na siłownie?

Same treningi mało podarują gdy przy okazji nie będziemy stawiać na odpowiednie żywienie. Idzie tutaj o to, by wszelkie nieodpowiednie produkty zastąpić tymi zdrowymi, oraz zjadać nie większe ilości, niż rzeczywiście okazuje się być to nam potrzebne.
kobieta podczas biegania
Napisane przez: Gareth Williams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkość jest najróżniejsza

Warto zwrócić uwag wagę na to, iż proponowany nam sprzęt do ćwiczeń, to tak naprawdę mniejsze i większe urządzenia, a więc nie ma poważniejszego znaczenia czy mamy wielki dom, czy malutkie mieszkanie. Jeśli jedynie właściwie wyszukamy, to odnajdziemy coś odpowiedniego dla siebie, coś na czym będziemy mogli ćwiczyć i dzięki czemu będziemy mogli dobrze zatroszczyć się o własną sylwetkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.