Co robić, by właściwie zatroszczyć się o stan swego zdrowia?

To niezaprzeczalnie jedna z nadrzędnych wartości w życiu każdego z nas. Wiek, płeć, przynależność rasowa lub szerokość geograficzna nie ma tu żadnego znaczenia.
zdjęcie maszynki do golenia
Napisane przez: András Bögöly
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wszyscy chcemy jednego - zachować je na długie lata.


Zdrowie - o czym niezwykle często zapominamy - nie jest wieczne a my jesteśmy kowalami swojego losu. Co zatem powinniśmy zrobić, ażeby cieszyć się dobrą kondycją przez długie lata? Współcześnie coraz mocniej podkreśla się rolę, jaką odgrywa energiczny styl życia w zapobieganiu różnorakim chorobom cywilizacyjnym, takim jak choćby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca bądź otyłość. Nie bez przyczyny mówi się, iż ruch to zdrowie - wejdź na Regularne „dawkowanie” sportu dotlenia organizm jak również korzystnie wpływa na pracę narządów wewnętrznych, a zwłaszcza układu mięśniowego. Aktywność jest równie ważna jak profilaktyka. Cykliczne wizyty w gabinecie lekarskim, badania kontrolne, obserwacja własnego ciala to niekwestionowana konieczność. W prezentowanym tutaj „przepisie” na zdrowie (zadbaj o swoje zdrowie z http://stomatologia-rabien.pl/) nie może rzecz jasna zabraknąć punktu dotyczącego diety - . Kondycja naszego organizmu w w dużym stopniu zależy bez wątpienia od sposobu odżywiania.
trzeba pamiętać, by jeść pięć nieiwielkich posiłków dziennie, w tym co najmniej dwie porcje warzyw i owoców, które są źródłem wielu przeciwutleniaczy.
19-02-13 07:40:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.