Implanty z tytanu czy też cyrkonowe – jakiego typu implanty zębowe wybrać?

Implanty dentystyczne to jeden z nowatorskich oraz optymalnych sposobów na piękny oraz zupełnie nowy uśmiech.


Współcześnie, podczas wizyty u protetyka Wałbrzych, stajemy przed doborem jednego z 2 kategorii implantów - cyrkonowych bądź tytanowych.


Temblak, sprzęt medyczny
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu


Implanty tytanowe istnieją już na rynku od wielu lat, zaś implanty cyrkonowe są nowiną, jaka coraz to szybciej zyskuje na popularności. Jak zadecydować, jaka metoda będzie dla nas najodpowiedniejsza? - -> a2stomatologia.pl.


Implanty Wałbrzych z tytanu zostały zastosowane po raz pierwszy w 1965 r przez twórcę obecnej implantologii - profesora Per-Ingvara Branemarka. Od tamtej chwili z owej metody korzystają miliony ludzi. Tytan jest materiałem, jaki gwarantuje długotrwały czas użytkowania. Poniektóre osoby mają jednak trafne obawy połączone z estetyką owej metody. Tytan występuje w kolorze srebrnoszarym, i aczkolwiek zdawać by się mogło, iż i tak nie będzie go widać, to wieloletnie oglądy wykazały, iż przy tejże metodzie z czasem może dojść do niewielkiego obniżenia się linii dziąseł, jakie mogą odsłonić implant. Warto również wiedzieć, jak przebiega sam zabieg wszczepienia implantu.

Jeżeli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie interesujący, nie zwlekaj i zobacz szczegóły tutaj siłownia koszalin - przeczytasz jeszcze dokładniejsze dane.

Po ulokowaniu wszczepu w kości zachodzi proces integracji tkanki kostnej z tytanową nawierzchnią implantu - więcej o implantach w Walbrzychu.


Więcej treści

Czy znamy sposoby na zapalenie dziąseł?

zdrowie
Napisane przez: Magic Madzik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Im lepiej będziemy dbali o nasze zdrowie, tym więcej będziemy mieli szansę się z niego cieszyć. Przez to właśnie warto się zorientować w które suplementy diety zainwestować, tak by posiadać pewność, że zapewniamy naszemu organizmowi wszystko co niezbędne do właściwego funkcjonowania. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, by przypatrzeć się dokładnie wszelkim ofertom.


W okresie po zabiegu, lekarz może nam przepisać dietę papkowatą, w trakcie jakiej będziemy musieli wystrzegać się twardych posiłków nawet przez parę miesięcy. Zabieg taki może zostać dokonany podczas jednej wizyty, natomiast właściwości implantu sprawiają, iż proces leczenia nie trwa nazbyt długo.
19-10-11 07:32:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.