Jakie suplementy diety możemy zakupić w aptece oraz czy warto to w ogóle robić?

Czy wiesz, że nie każde leki, jakie kupujemy w aptece, to rzeczywiście lekarstwa? Nie każde posiadają tzw. substancję czynną i są wyłącznie tzw. produktami medycznymi a nie medykamentami.


W aptekach możemy zatem kupić wiele produktów, jakie w praktyce lekami nie są.


suplement
Napisane przez: bortescristian


dentyści


Dla przykładu tego typu niezwykle modny aktualnie suplement diety|. Jeśli jest dobrze wyselekcjonowany do własnej obecnej sytuacji zdrowotnej, to oczywiście może nam dopomóc. Szczególnie, jeżeli tym suplementem jest jakaś zwykła witamina. Tak, tego typu modny towar jakim jest przykładowo witamina C, to również suplement diety. Wiele osób myśli, że tego typu suplementy to tylko różne produkty spożywcze przygotowane dla na przykład sportowców, czyli np. jakieś białka czy też kreatyny.


W praktyce jednak pod pojęciem suplement diety należałoby rozumieć dużo szerszą gamę produktów, z tego też powodu należałoby naprawdę bardzo ostrożnie podchodzić do takiego zagadnienia. Jest tak dlatego, że tego typu towary, podobnie jak mogą pomóc, tak w co poniektórych sytuacjach mogą też takiemu pacjentowi zaszkodzić. Dlatego zanim spytamy farmaceutę o pewien konkretny suplement, uprzednio zapytajmy o to samo jakiegoś lekarza. Taka osoba nie odniesie żadnych korzyści pieniężnych z faktu kupienia przez nas jakiegoś danego towaru.


Więcej treści

Jakim sposobem wygląda terapia nietrzymania moczu oraz jakie metody się wykorzystuje?

Co drzemie w dżemie?
Napisane przez: www.scandic-food.pl
Zainspirowane przez: www.scandic-food.pl
Nietrzymanie moczu z pewnością jest całkiem krępującą dolegliwością, dla wielu osób w dalszym ciągu jest to temat tabu. Sporo pań wstydzi się pójść do lekarza z tą dolegliwością, aczkolwiek na dłuższą metę nietrzymanie moczu może być dla nas faktycznie ogromnie kłopotliwe.


Okaże się zatem osobą w większym stopniu dla nas w takiej sytuacji wiarygodną. Nie znaczy to jednak, że aptekarze będą kłamać mówiąc o korzystnym wpływie takiego uzupełnienia pożywienia.
18-11-15 07:26:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.