Jakimi sposobami dbać o ładną brodę?

W ciągu kilku ostatnich lat możemy dostrzec interesujące zjawisko społeczne - mianowicie, sprawa dotyczy męskiego zarostu. O ile jeszcze jakiś czas temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i troskę o własny wygląd, to aktualnie możemy zaobserwować tendencję w kierunku zapuszczania zarostu.
  Dzisiaj, w szczególności w większych miejscowościach, można zauważyć wielu długobrodych panów, często z bardzo abstrakcyjnie ułożonymi brodami.
broda
Napisane przez: Nan Palmero
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sugerowanie się trendami przez panów jest coraz bardziej wyraźne w ostatnich latach. Jak można zrobić taką brodę idealną?   Oczywiście zdaniem fryzjerów zajmujących się także brodami, przydają się odpowiednie (sprawdź oferowane grzebienie do brody), jakie umożliwiają doskonałe manipulowanie zarostem. Grzebienie do brody są dość mało popularnymi akcesoriami do stosowania na co dzień, zatem nie dziwi, że są one wykorzystywane aktualnie głównie w profesjonalnych salonach fryzjerskich.   Niezbędnik mężczyzny z bujnym zarostem według fryzjerów winien uwzględniać także balsam do brody. Może on sprawić, że przede wszystkim długi zarost nie będzie komplikował standardowych czynności. Bujna broda potraktowana przez tego typu balsam z pewnością jest bardziej przyjemna w dotyku (jak głoszą specjaliści od reklamy tego typu produktów). Jak wiadomo, bujny zarost może odstraszyć kobiety, a to jest raczej efekt niepożądany. Dlatego też wydawałoby się, że (informacje o balsamach do brody) może rozwiązać takie problemy. Dla wielu mężczyzn natomiast używanie tego rodzaju akcesoriów nie jest dobrym wyjściem i nie pochwalają oni tego rozwiązania.   Używanie specjalnych grzebieni czy też balsamów do brody jest negatywnie odbierane przez wielu panów także z tego powodu, że nadal w społeczeństwie popularne jest przekonanie, że  dbający o siebie w szczególny sposób mężczyzna na pewno prezentuje odmienną orientację seksualną.


Więcej treści

Nadchodzi lato - to czas, gdy każda kobieta zdecydowanie powinna o siebie dbać!

choroby
Napisane przez: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Oczywiście właściwie każdy z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, że o wartości człowieka nie świadczy wygląd, jednak z drugiej strony nie da się zaprzeczyć, iż pierwsze wrażenie zdecydowanie jest bardzo istotne - zwłaszcza w wypadku dziewczyn.

Dlatego też większość mężczyzn wykorzystuje klasyczne maszynki do golenia, pozbywając zarostu. (Zobacz najlepsze maszynki do golenia) są o wiele tańsze niż używanie drogocennych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji brody, co także może mieć wpływ na poglądy mężczyzn na ten temat. Być może w przyszłości ten pogląd ulegnie zmianie, jednakże ciężko przewidzieć tak szybko zmieniającą się sytuację.
17-09-18 06:49:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.