Kłopoty z erekcją

Seksualność to bardzo ważna strona życia każdego człowieka. Potrafi mieć ona wpływ na każdą inną dziedzinę. Jeśli nasze życie seksualne jest satysfakcjonujące, to o wiele lepiej funkcjonujemy w innych aspektach. Dlatego w sytuacji, gdy mamy w tym polu przeszkody, zaznacza się to także w stosunkach z ludźmi.
Ogromną wagę do sprawności seksualnej przykładają panowie. W ich mniemaniu, są stuprocentowymi facetami, jedynie wtedy, kiedy mogą zaspokoić partnerkę. A kiedy chorują na zaburzenia erekcji, ich cały świat się rozpada. Mają problemy z samoakceptacją. Myślą, że ich ukochana nie będzie z nimi szczęśliwa, jeśli nie potrafią zaspokoić jej potrzeb seksualnych.

Więcej treści

Czym jest siatkówka oka i na jakie schorzenia jest ona narażona?

Śpij dobrze i wstań wypoczęta
Napisane przez: Tempur
Zainspirowane przez: Tempur
Najistotniejszą częścią narządu wzroku jest siatkówka. To właśnie dzięki niej możemy widzieć okalający nas świat. Składa się ona z wielu milionów czopków i pręcików, czyli komórek nerwowych. To one umożliwiają odbiór bodźców świetlnych, które za pomocą nerwu wzrokowego przekazywane są do mózgu, w którym powstaje obraz.


Najczęstszą przyczyną tego zaburzenia jest wszechogarniający stres. Funkcjonujemy pod wielką presją. Często mało sypiamy i zmęczeni, idziemy do pracy. Tam tłumimy uczucie głodu, wypijając mnóstwo kawy. Nie jadamy porach i bardzo często stołujemy się w fast foodach. (Permen) Nie mamy czasu na swoje zainteresowania i nie umiemy już wypoczywać. Do tego pojawiają się kłopoty z dziećmi, czy kłopoty finansowe. Po wyczerpującym dniu chcemy jeszcze być mistrzami w sypialni. I wówczas doświadczamy wielkiego upokorzenia. Nasz zmęczony organizm nie stosuje się do naszych poleceń - dodatkowe informacje na ten temat.


Napisane przez: Jam Adams
Czasami też przyczyną jest brak zainteresowania drugą połówką. Jeżeli w związku brakuje ognia, to życie seksualne nie będzie dla nikogo satysfakcjonujące, a po pewnym czasie mogą pojawić się kłopoty z potencją. To może być wyraźny znak, że w naszym związku coś się psuje. Panowie od zawsze kombinują, |jak zwiększyć potencję. Wiele już w tym kierunku uczyniono. Wynaleziono słynną viagrę, która od razu zawojowała rynek.

Mężczyźni pokochali ten specyfik. Dziś można już dostać wiele tabletek na kłopoty z potencją. Ale nawet najlepszy lek na libido nie będzie skuteczniejszy od odpowiedniego stylu życia. To właśnie w pierwszej kolejności powinni odmienić mężczyźni. Wartościowa dieta oraz uprawianie sportu mogą sprawić cuda. Należy wziąć to pod uwagę, zanim nabędziemy jeszcze jedeną paczkę magicznych pigułek (tabletki permen). Aptekachojna
 
17-09-18 06:50:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.