Który produkt finansowy dobrze zda egzamin w pomnażaniu małych kwot?

Na polskim rynku stale pojawiają się nowoczesne, interesujące produkty finansowe. Propozycje banków adresowane do osób, które często myślą o oszczędzaniu pieniędzy, są też coraz bardziej urozmaicone i coraz trudniej zorientować się w pierwszej chwili w ich wadach i zaletach. W wyborze mogą pomóc portale finansowe zbierające i porównujące propozycje albo liczne fora internetowe, na których produkty są komentowane.

finanse
Napisane przez: Allan Ajifo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Możemy też skorzystać z konsultacji z pracownikiem konkretnego banku, żeby uzyskać dużo szczegółów na temat interesującego nas produktu. Jednakże kiedy nie chcemy podejmować ryzyka, warto skorzystać z usług sprawdzonych banków, a wcześniej zasięgnąć zadania doradców finansowych. Czy lokata będzie bezpiecznym i sprawdzonym sposobem na rozmnożenie pieniędzy?

Więcej treści

Najnowszy materiał Happy Idea Bank jest dla wszystkich zainteresowanych

Pieniądze, monety
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Uwielbiamy mieć sporo pieniędzy, a jeśli mieszczą się one na rezerwowym rachunku i powiemy, że możemy z nich używać, gdy potrzebujemy pieniędzy na większe wydatki, to tym bardziej jesteśmy z tego usatysfakcjonowani. Dlatego właśnie co jakiś czas szukamy nowych ofert bankowych, dzięki którym skutecznie oraz szybko będziemy mogli pomnożyć własne dochody.


Sama idea lokaty jest oczywista i zrozumiała - bank bierze na wyznaczony czas nasze fundusze, a kiedy on minie przekazuje je powiększone o wcześniej ustalone przez dwie strony odsetki. Właściwie nie ma w tym nic niezrozumiałego, lecz zawsze lepiej poznać temat niż potem żałować, że się tego nie zrobiło. Najpopularniejsza wśród osób chcących oszczędzać jest prosta lokata terminowa: wpłacamy instytucji pewną kwotę, gwarantując przy tym, że przez uzgodniony okres pieniędzy tych nie wybierzemy. Po tym okresie bank zwróci je nam z dodanymi odsetkami, których wysokość również jest ustalona w regulaminie. Regulamin zwykle nie przewiduje dopłacania ani wypłacania pieniędzy w czasie trwania lokaty, a wypłacenie całej sumy lub jakiejś jej części wcześniej, niż to określono w w regulaminie, wiąże się najczęściej z utratą pewnej części albo całości odsetek.

gotówka
Napisane przez: epSos .de
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Oczywiście, oprocentowanie naszej lokaty jest zależne od czasu, na jaki powierzamy placówce nasze pieniądze oraz o jakiej sumie w ogóle mówimy. W przypadku nowej lokaty Happy Idea Bank oferuje nam oprocentowanie wysokości 4% na lokacie trzymiesięcznej. Więcej na rankingu lokat. Minimum, jakie wpłacamy to tysiąc złotych, maksymalna – 10 000 złotych.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Więc zachęcamy Cię - zajrzyj na nową witrynę i dokonaj oceny naszych opisów. W przypadku pewnych zastrzeżeń - pytaj!

Atutem jest fakt, że taką lokatę możemy założyć przez internet bez wymogu posiadania konta w tym banku i pozostania w nim na dłużej. Oferta jest tak atrakcyjna, ponieważ kierowana jest do nowych klientów banku.

Obojętne, jaki produkt z dużej oferty bankowej wybierzemy, pamiętajmy o tym, żeby rozlokować swoje oszczędności w kilku miejscach. Dobrze, żeby nowy produkt finansowy, jakim jest lokata Happy Idea Bank, był jednym z nich, lecz niech na tym nie kończy się nasze inwestowanie. Tak jest znacznie bezpieczniej.
19-03-09 08:01:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.