Miałeś kontuzję? Nie możesz się poddawać, lecz poddać rehabilitacji!

Czasami zdarza się, iż ulegamy wszelkiego rodzaju wypadkom, które sprawiają, iż potem mamy jakieś problemy z ruszaniem się lub z wykonywaniem innych czynności. Mamy tu na myśli nie tylko różnego rodzaju wypadki, lecz również kontuzje, którym zazwyczaj ulegamy w czasie uprawiania wszelkiego typu sportów.


Kolekcji adidas EVERYDAY Outdoor
Napisane przez: adidas
Zainspirowane przez: adidas


Więcej treści

Co tanie biuro księgowe we Wrocławiu powinno nam zagwarantować?

Inwestycje, papiery wartościowe
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Powinno się namyślić, czy pragniemy na stałe zacząć współpracę z biurem księgowym, czy pragniemy, żeby pomagało nam ono gdy to okazuje się być konieczne.


show akrobatyczne
Napisane przez: Sergey Melkonov
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W takich wypadkach oczywiście nie można się poddawać, ale od razu poddać się rehabilitacji i rozpocząć odpowiednie ćwiczenia - jeżeli się za to natychmiast zabierzesz, wtedy oczywiście uda Ci się bez większego kłopotu wrócić do pełnej sprawności.


Zapisz się na zajęcia!


Na początku bez wątpliwości musisz zapisać się do profesjonalisty, który będzie w stanie wybrać dla Ciebie właściwe ćwiczenia i pokaże Ci, jak je dobrze wykonać. Ona podpowie Ci również, czy w Twoim wypadku dobrze sprawdzi się wałek rehabilitacyjny (https://spokey.pl/pl/product/roll-2in1/) czy lepiej odpuścić sobie akurat tę formę aktywności. Dobrze oczywiście udać się do fachowca, gdyż niewłaściwie wykonywane i wybrane ćwiczenia mogą przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.


Ćwiczenia na sali


Jeśli chcesz się mocniej zmotywować, wtedy bez wątpienia warto zapisać się na ćwiczenia na sali - wówczas będziesz mieć do dyspozycji wałki do ćwiczeń oraz wszystkie inne urządzenia, a równocześnie wsparcie innych ludzi rehabilitujących się oraz poparcie rehabilitanta.


Więcej na https://spokey.pl/
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.