Miałeś kontuzję? Nie możesz się poddawać, lecz poddać rehabilitacji!

Czasami zdarza się, iż ulegamy wszelkiego rodzaju wypadkom, które sprawiają, iż potem mamy jakieś problemy z ruszaniem się lub z wykonywaniem innych czynności. Mamy tu na myśli nie tylko różnego rodzaju wypadki, lecz również kontuzje, którym zazwyczaj ulegamy w czasie uprawiania wszelkiego typu sportów.
Kolekcji adidas EVERYDAY Outdoor
Napisane przez: adidas
Zainspirowane przez: adidas


show akrobatyczne
Napisane przez: Sergey Melkonov
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W takich wypadkach oczywiście nie można się poddawać, ale od razu poddać się rehabilitacji i rozpocząć odpowiednie ćwiczenia - jeżeli się za to natychmiast zabierzesz, wtedy oczywiście uda Ci się bez większego kłopotu wrócić do pełnej sprawności.


Zapisz się na zajęcia!


Na początku bez wątpliwości musisz zapisać się do profesjonalisty, który będzie w stanie wybrać dla Ciebie właściwe ćwiczenia i pokaże Ci, jak je dobrze wykonać. Ona podpowie Ci również, czy w Twoim wypadku dobrze sprawdzi się wałek rehabilitacyjny czy lepiej odpuścić sobie akurat tę formę aktywności. Dobrze oczywiście udać się do fachowca, gdyż niewłaściwie wykonywane i wybrane ćwiczenia mogą przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.


Ćwiczenia na sali


Jeśli chcesz się mocniej zmotywować, wtedy bez wątpienia warto zapisać się na ćwiczenia na sali - wówczas będziesz mieć do dyspozycji wałki do ćwiczeń oraz wszystkie inne urządzenia, a równocześnie wsparcie innych ludzi rehabilitujących się oraz poparcie rehabilitanta.Więcej na


Jeżeli interesuje Cię przykładowo trenażer rowerowy, (świetny artykuł) wówczas z pewnością możesz także ćwiczyć w zaciszu swego mieszkania.

Pasjonuje Cię omawiana kwestia? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (https://siatkasportowa.pl/), która także przedstawia takiego typu materiały. To na pewno da Ci do myślenia.

Zwykle mamy wtedy nieco mniejszą motywację, jednak nie jest to zasadą - może w Twoim przypadku taka forma rehabilitacji akurat sprawdzi się wyjątkowo?
20-02-02 07:36:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.