Pierwsze odwiedziny w SPA - jak się przygotować Zobacz koniecznie!

Wizyty w SPA robią się coraz to bardziej popularne, jednakże nie zawżdy wiemy co wypada, zaś czego nie wypada czynić. Dowiedz się jakim sposobem się przygotować - co uczynić z telefonem komórkowym, o co zapytać w czasie rezerwacji oraz czy należy ofiarować napiwek?

Obojętnie,
basen w spa
Napisane przez: Familjen Helsingborg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
czy spędzasz day SPA w hotelowym SPA czy też wyskoczyłaś w trakcie lanczu na masaż do gabinetu SPA obowiązują cię te same reguły. Sprawdź: pakiety SPA day. Miej na uwadze, iż pobyt w SPA - (polecamy nad Bałtykiem kormoran-rowy.pl/) służy wypoczynkowi, stąd dobrze jest się odprężyć, zapomnieć o problemach dnia codziennego i wyłączyć aparat telefoniczny. Zachowuj się kulturalnie jak też nie przeszkadzaj pozostałym gościom – oni również chcą się wyciszyć. Jeśli czegoś nie wiesz nie wstydź się spytać personelu, z chęcią odpowiedzą na trapiące cię pytania. Rezerwacja zabiegów w SPA - kontynuuj -. W większości wypadków trzeba umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeżeli telefonujesz w ostatnim momencie powinieneś się liczyć z mało dogodnym terminem albo godziną zabiegu, a nawet brakiem wolnych miejsc! Hotele SPA w weekendy są w większości wypadków pełne. Jeśli chcesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, aby odwołać wizytę, jeśli nie zrobisz tego należycie wcześnie, możesz zostać obciążona rachunkiem za usługę. Podczas przedsprzedaży warto dopytać o to, czy masz możliwość poddać się zabiegowi – kiedy np. jesteś w ciąży, złapało cię przeziębienie bądź masz miesiączkę. Nie spóźniaj się, przybądź 15 minut wcześniej, aby mieć czas na przebranie się i wypełnienie ankiety dotyczącej chorób, przeciwwskazań do zabiegu lub np. preferencji siły ucisku w trakcie masażu.
spa
Napisane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli się spóźnisz zabieg będzie trwał krócej.


Więcej treści

Gdzie szukać dobrze wyposażonej, wygodnej sali konferencyjnej?

konferencje
Napisane przez: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz urządzić szkolenie, istotne spotkanie biznesowe czy zebranie pracownicze to na pewno ogromnie znaczące jest dla Ciebie znalezienie właściwej sali konferencyjnej. Obecnie wiele firm, hoteli lub instytucji oferuje wynajem sali konferencyjnej w atrakcyjnej i ogromnie przystępnej cenie. Naturalnie jednak cena nie jest jedyną rzeczą, na którą powinno się zwrócić uwagę.

Przebieralnia w SPA. Nie polecamy zabierać ze sobą drogocennych przedmiotów, SPA na ogół nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafce; portmonetka, dokumenty, telefon czy biżuterię lepiej pozostawić w depozycie w recepcji. Wycisz aparat telefoniczny, tak ty, jak również inni klienci wybraliście się do SPA, ażeby się zrelaksować. Do przebrania dostaniesz jednorazowe majtki oraz kapcie oraz szlafrok. W hotelach SPA akceptowalne jest przebranie się w pokoju oraz zejście w szlafroku bezpośrednio na zabieg, zaś jest to niemile widziane w zwykłych hotelach, gdzie strefa SPA jest wyłącznie dodatkiem. W day SPA, czyli gabinetach w mieście, po przebraniu się w szlafrok możesz zrelaksować się w strefie ciszy z filiżanką zielonej herbaty, czy od razu zostajesz skierowana do gabinetu, w jakim będą wykonywane zabiegi laserowe - sprawdź.
18-03-06 16:42:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.