Rehabilitacja w domu czy raczej pod okiem fachowca? Zalety i minusy obu pomysłów

Jeśli uległeś jakiejś kontuzji czy wypadkowi i powinieneś się rehabilitować, wtedy z pewnością powinieneś rozważyć, czy zdecydować się na rehabilitację w zaciszu własnego mieszkania czy lepiej wykonywać wszelkie ćwiczenia pod okiem fachowca.


Dzisiaj przedstawiamy plusy i minusy obu rozwiązań, co zdecydowanie znacznie pomoże CI podjąć końcową decyzję.


Ćwiczenia pod okiem specjalisty


Jeśli chcesz się dowiedzieć dokładnie, do czego służą konkretne urządzenia, jak poprawnie wykonywać konkretne ćwiczenia i czy w Twoim wypadku pasy neoprenowe (-> poznaj informacje) będą najlepszym rozwiązaniem czy lepiej powinieneś z nich zrezygnować, z pewnością powinieneś najpierw umówić się na parę wizyt o fachowego rehabilitanta. Wtedy dowiesz się, jaki będzie dobry dla Ciebie plan postępowania, a jednocześnie unikniesz różnego rodzaju problemów.


Zakupy w hipermarkecie
Napisane przez: MollySVH
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej treści

Skuteczna rehabilitacja dzięki której można będzie wrócić do dawnego stylu życia.

szpital
Napisane przez: PEO ACWA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Skuteczna terapia dzięki jakiej można będzie wrócić do dawnego stylu życia będzie tym, na czym musi zależeć wszystkim chorym, którzy borykają się z problemami na tle zdrowotnym ze strony stawu biodrowego. Z tego względu, należy poszukać specjalisty, jaki rzeczywiście będzie uznany z tego, że na własnej pracy zna się perfekcyjnie. Ta osoba pomoże choremu wrócić do kondycji sprzed wypadku.


Ćwiczenie w domu


szkolenie
Napisane przez: JeffWicklein
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Zwykle na ćwiczenie w domu decydują się osoby, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu, a równocześnie nie przepadają za wielkimi tłumami. W takich wypadkach najpopularniejsze na pewno są rowery treningowe (idź na mój blog), które można postawić sobie przykładowo w salonie przed telewizorem i w ten sposób łączyć przyjemne z pożytecznym.


Co wybrać?


Ostateczny wybór na pewno należy tylko do Ciebie - najważniejsze jednak, żebyś po prostu ćwiczył, obojętne gdzie.
Więcej na stronie
Najlepiej będzie jeżeli na początek udasz się do specjalisty, który powie Ci, jak wykorzystywać rowery stacjonarne czy inne maszyny w Twej rehabilitacji, a następnie będziesz ćwiczyć zgodnie z jego wskazówkami w zaciszu swojego mieszkania, raz na jakiś czas tylko kontrolując poczynione przez Ciebie postępy w rehabilitacji.
18-07-11 16:36:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.