Rejestruj sportowe doświadczenia!

Wśród całego mnóstwa różnych sportów jakim może się obecnie oddawać każdy z nas bez problemu znajdziemy także i takie, z których dosłownie zawsze wynika wiele niezwykle intensywnych emocji. Jest to rzecz jasna propozycja głównie dla osób które lubią adrenalinę i nie boją się wykorzystywać swojego czasu w nierzadko dość ryzykowny sposób – równocześnie jednak w każdym przypadku wiąże się to z naprawdę doskonałą zabawą.

Sporty wodne
Napisane przez: chris walker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W ostatnich latach niemałą popularność zdobyło rejestrowanie swoich przeżyć z tym związanych i dzielenie się tym z innymi ludźmi, co rzeczywiście jest ciekawą propozycją. Wbrew temu co mogłoby się wydawać, naprawdę dobra kamera gopro hero 4 nie kosztuje obecnie szczególnie wiele, a jednocześnie otrzymamy dzięki czemuś takiemu trwałą pamiątkę po swoich przeżyciach i będziemy mogli podzielić się tym z innymi ludźmi, przykładowo wrzucając taki film do internetu. Samo rejestrowanie nawet najbardziej wyczynowych przeżyć także jest znacznie prostsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, o czym z łatwością możemy się przekonać po zapoznaniu się z kilkoma popularnymi urządzeniami, jakie do tego służą.

Więcej treści

Z jakiego powodu kitesurfing zaczął zyskiwać tak ogromną popularność, jak zacząć uprawianie tego sportu.

kitesurfing
Napisane przez: Matt Buck
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wiatr i woda to żywioły, które od dawna fascynowały ludzkość. I ludzie od wieków z różnym skutkiem próbowali je ujarzmić, przy pomocy coraz to nowych sprzętów. Obecnie to ujarzmianie jest znacznie szybsze, bo współczesna technika umożliwia wykorzystanie rozwiązań, jakie jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie byłyby możliwe do realizacji.


Dość łatwo można się domyśleć, że kamery stworzone do nagrywania takich właśnie przeżyć siłą rzeczy w znacznym stopniu muszą różnić się od tych zwyczajnych urządzeń tego typu. Odznaczają się one przede wszystkim trochę mniejszymi wymiarami i są wyposażone w szereg elementów za pomocą których bez problemu możemy przypiąć je do swojego wyposażenia sportowego – równie dobrze może to być kask na naszej głowie jak i chociażby siodełko rowerowe. Oprócz tegojest to chyba zupełnie oczywiste, że takie kamera dla sportowców ekstremalnych jest także znacznie bardziej wytrzymała, bo w czasie spełniania swoich zadań siłą rzeczy musi ona być wystawiona na mnóstwo rozmaitych obić. Jak już powiedzieliśmy wcześniej, ceny takich kamer – nawet tych rzeczywiście dobrych – nie są tak duże jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, zatem z pewnością jest to doskonała propozycja dla każdego miłośnika tych sportów.

Urządzenia takie jak Sony Action Cam (więcej na temat sprzętu) mogą w takim razie sprawić, że wszelkie nasze przeżycia związane z rozmaitymi sportami zostaną z nami przez bardzo długi czas. Jeżeli zatem sami zajmujemy się takimi aktywnościami to z pewnością powinniśmy nieco bliżej się tym zainteresować – w czasie uprawiania sportu obecność takiej kamery będzie dla nas praktycznie niezauważalna, a równocześnie będziemy mogli później oglądać nasze wyczyny tak często, jak tylko się nam to podoba. Jest to również świetna propozycja dla wszystkich osób które pragną polepszyć swoje wyniki w danym sporcie i muszą w tym celu jak najdokładniej analizować wszystkie swoje czynności w trakcie jego uprawiania.
19-04-18 11:34:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.