Reklama na ekranie

Telebimy to najlepsza wersja narzędzi służących do przesyłania wiadomości dla obszernego kręgu odbiorców. Jest to wyjątkowa jak dotychczas technologia, jaka zezwala na emisję obrazu z dużą jakością, również idealną widocznością dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED. Wyłącznie ta technologia pozwala przebyć promienie słoneczne, co czyni ekran całkowicie dostrzegalnym w świetle dziennym.
telebim
Napisane przez: Steven Straiton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie zapewnia nieograniczone możliwości przestrzenne i skuteczne, a przy tym nie wymaga ponoszenia wartości druku, pozwala na dowolne ekspozycje. Dzięki ogromnym ekranom, można przekazywać ciąg informacji w jedyny dotąd sposób.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej agencja kreatywna wrocław na ten wątek - informacje okażą się z pewnością niezwykle wciągające, zatem kliknij tu i zobacz więcej.Więcej treści

Reklama outdoorowa wykorzystująca autobusy

karta
Napisane przez: coffsharbourlibrary
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przewoźnicy mogą zaproponować ciekawą ofertę reklamową. Przemieszczająca się reklama może sprawić, że przekaz trafi do ogromnej liczby potencjalnych klientów.


Plusem formy promocji outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt przekazu marki z aktywną populacją mieszkańców miasta.


Ponadplanowym pozytywem reklamy na telebimach, jest sposobność informowania na bieżąco o najświeższych promocjach, redukcjach cen, lub wyprzedażach przez możność prędkiej odmiany treści, również jej aktualizację w okresie realnym.

Nie da się zataić faktu, że współcześnie, skutecznie prowadzona kampania reklamowa jest pewnością znacznych korzyści pieniężnych, toteż musimy ją odpowiednio opracować.

telebim
Napisane przez: n0cturbulous
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, żeby pozyskiwać użytkowników musi pomyśleć o błyskotliwej i perspektywicznej odmianie promowania, która wyróżni się z tłumu konkurencji. W Polsce użycie reklamy na telebimie, zarówno w centrach miast, jak też przy parkingach hipermarketów, lub centrów handlowych, jest względnie oryginalnym pomysłem - . Nowatorskość owego podejścia powoduje, iż przyciąga ono uwagę o wiele częściej, aniżeli chociażby rutynowe formy reklamy zewnętrznej, jak szyldy, czy bannery.

Najistotniejszą wartością sieci telebimów jest ich widzialność, a zdecydowana większość z nich jest ulokowana w miejscach najogromniejszego ruchu samochodowego, lub pieszych. W wielu przypadkach współczesna odmiana reklamy jest w stanie przynieść firmie ogromne profity. Reklama w sieci telebimów jest dostrzegalna poprzez możliwych odbiorców, a ich atrakcyjna postać jest w stanie okazać się o dużo lepiej efektywna niż tradycyjna reklama.
19-08-17 07:29:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.