Reklama zewnętrzna jako najlepszy sposób na przyciągnięcie spojrzeń spacerowiczów, nawet jeżeli wcale nie są zainteresowani nabyciem np. mebli

Chociaż wszelkiego typu reklamy bywają często odbierane jako nazbyt nachalne, to jednakże nadal pozostają niezwykle skuteczne. Żeby wspomniana reklama przynosiła konkretne zyski, musi być tak pomyślana, by każdy telewidz bądź spacerowicz mógł bez problemu ją zapamiętać. Jednak nazbyt duża oryginalność też nie jest polecana, ponieważ efekt finalny może być odwrotny do zamierzonego.

Reklama zewnętrzna wydaje się być jedną z najbardziej skutecznych form promocji.

Jest niezła witryna (http://www.sawyer.com.pl/sawyer-nasze-uslugi-wyceny), na jakiej odnajdziesz ciekawe informacje, które warto sprawdzić. Odwiedź ją pod tym linkiem.

Spoty w radiu
trafiają jedynie do tych pięćdziesięciolatków, którzy mają ochotę na słuchanie muzyki z radioodbiornika, a reklamy w sieci są coraz bardziej natarczywe, czym zniechęcają do siebie mniej pobłażliwych klientów. Tymczasem o skuteczności promocji firmy bądź konkretnego produktu na plakacie naklejonym na potężnym billboardzie świadczy głównie jeden niezwykle ważny fakt. Otóż, na ten plakat będą patrzeć wszyscy spacerowicze oraz taksówkarze, bez względu na płeć czy statusu społecznego.

W dzisiejszych czasach, kiedy reklamuje się niemalże wszystko i to w dodatku w każdym miejscu naszego kraju, wcale nie jest prosto przekonać potencjalnych konsumentów bądź usługobiorców, żeby kupili konkretny artykuł czy zdecydowali się na najmodniejsze w sezonie obcięcie włosów u miejscowego fryzjera. Dla przykładu pod uwagę weźmy meble i już na wstępie odpowiedzmy sobie, jak często kupujemy nową sofę lub półkę do prywatnej biblioteki - oczywiście niezbyt często. Dlatego producent, który planuje wprowadzić swoje produkty na lokalny rynek, musi wpisać w Google np. frazę billboardy Jelenia Góra. W taki sposób trafi do szerokiego grona potencjalnych klientów, nawet jeżeli ci jeszcze wcale nie myślą o wyniesieniu starych mebli.

Billboard na drodze
Napisane przez: Robert Ashworth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Hasłem billboardy Jelenia Góra będą również zainteresowani posiadacze sklepów meblowych albo tych ze sprzętem rtv, położonych na obszarze Kotliny Jeleniogórskiej, jak również w jej okolicy. A w miejscowościach usytuowanych blisko granicy można też liczyć na nabywców, którzy przyjechali z ościennych krajów.

Będzie nam przyjemnie, jeśli zarezerwował kilka bezcennych chwil i przeglądnął kolejny tekst na podobny temat. Pod podanym linkiem czeka na Ciebie kolejny link (https://www.normbud.pl/kategorie/technika-ppoz/hydranty-wewnetrzne/przylacze-strazy-pozarnej-zbieracz/).

Z tego powodu warto obok napisów w rodzimym języku umieścić również te w języku niemieckim albo czeskim.


Więcej treści

Czym są banery oraz czy ma sens korzystać z takiej formy reklamy? Czy lepiej zainwestować w banery tradycyjne czy internetowe?

banery reklamowe
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Baner jest formą reklamy, komunikatu albo jakiegoś przekazu. Często mówimy w tym kontekście o wydrukowanym na dużym fragmencie materiału przekazie informacyjnym albo reklamowym. W sieci baner to graficzny sposób przekazania treści informujących, jak również reklamowych, jest często odnośnikiem do strony produktu, który chce się wypromować. Często wykonywany jest w technologii Adobe Flash, natomiast we wcześniejszym czasie były to często dokumenty w formacie GIF. Baner w Internecie, jak i w przestrzeni miasta powinien zostać dobrze zamontowany.

Przed dobrze rozwiniętymi spółkami stoją naprawdę olbrzymie wyzwania. Dla nich miejscowe rynki to zbyt mało, zatem swoją promocję muszą przeprowadzić inteligentnie i to wykorzystując wszystkie dostępne sposoby. Być może nie wystarczy wpisać w Google frazy billboardy Konin albo billboardy Kraków - tutaj trzeba będzie pomyśleć także o pozostałych nośnikach reklamy, które wzmocnią billboardową kampanię.
20-07-14 08:16:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.