Rzuć palenie dzięki e-papierosom

Ludzie mają wiele skłonności, jedną z nich jest uleganie nałogom. Jedni piją zbyt wiele alkoholu inny natomiast zatruwają się papierosami. Aktualnie jednak istnieją rozwiązania, dzięki którym przy odrobinie dobrej woli i regularnemu podejściu można rzucić wspomniane palenie. Jest nim elektroniczny papieros.

W przypadku pozbycia się danego nałogu ważne jest, by zainteresowany trzymał się narzuconych procedur i był wyjątkowo systematyczny. Jest to ważne tak samo przy terapiach, jak i w przypadku takiego rozwiązania jak e-papierosy. W jaki sposób działają? Tego rodzaju produkty posiadają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, aczkolwiek w znacznie mniejszej ilości niż zwykły papieros.

Jeśli zamierzasz kupić coś niezwykle ciekawego, spójrz na ofertę (http://plastyczna-chirurgia.com/pl/) tej spółki, zobaczysz w tamtym miejscu sporo bardzo atrakcyjnych ofert.

E-papieros składa się także z ustnika, który zawiera wspomniany liquid. Płyn ten podczas palenia podgrzewa się, przechodzi w stan lotny i może być wdychany. Nie zachodzi tu jednak żaden proces spalania, dlatego podczas stosowania e-papierosy, szkodliwe substancje w zasadzie nie są wydalane do otoczenia.
papieros
Napisane przez: Pikku-Mikko
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
E-papieros nie jest ponadto skomplikowany w obsłudze, należy tylko w razie braku napełniać liquid oraz ładować akumulatorek, dzięki któremu e-papieros działa. Elektroniczne papierosy to prostsze i zdrowsze rozwiązanie aniżeli palenie standardowych papierosów. Za sprawą niewielkiej dawki nikotyny palacz ma z nią styczność, aczkolwiek stopniowo może zmniejszać jej zawartość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już potrzebne palenie papierosów.

Potrzebny będzie Ci link do artykułu? Nie obawiaj się. W naszym kolejnym tekście odnajdziesz to, czego Ci trzeba. Namawiamy!

Terapia prowadzona w ten sposób jest więc przyjazna zarazem dla palacz, jak i środowiska. Palący ma duże szanse na rzucenie nałogu, ponieważ z jednej strony łatwiej może rzucić palenie przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam decydować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. Na dodatek może palić w większej liczbie miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia zwykłych papierosów.


Więcej treści

Każdego z nas dopada depresja. Jedni mają z nią większy, inni mniejszy, problem. Niemniej, może ona dopaść każdego człowieka. Jak się przed nią bronić?

depresja
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzisiaj chandra jesienna i depresja to nic nadzwyczajnego, choć o tej drugiej częściej się dziś mówi, niż kiedyś to miało miejsce. Może dlatego, że jest wyrażeniem, które dopiero od niedawna stało się modne. Kiedyś zdecydowanie częściej od depresji używało się słów „smutek czy „zły humor”, dzisiaj coraz więcej ludzi wymienia właśnie to słowo, jeśli chce opisać ogólne obniżenie nastroju. Jakkolwiek często nie mamy problemu z depresją, gdyż jest to zwykłe obniżenie humoru to jednak każdemu z nas niezbędna jest pomoc, bo nie można nikogo zostawiać w negatywnym nastroju.

Następną zaletą tego typu rozwiązania jest niewysoki koszt. Biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy spalają przynajmniej paczkę na dzień, w obliczu całego miesiąca daje to faktycznie pory koszt. W trakcie ich palenia trzeba wymieniać jedynie wkład, co jest dużo mniej kosztowne niż zakup kolejnej paczki. Warto zatem rozważyć tego typu rozwiązanie.
19-09-04 07:09:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.