Uśmiech jest najpiękniejszą wizytówką niejednej osoby - przełamuje lody oraz pozwala poznawać nowych przyjaciół

Twierdzi się, że uśmiechnięty człowiek natychmiast wydaje się być ładniejszy. Tym bardziej jeśli jest to prawdziwy uśmiech od ucha do ucha.


W kilku branżach ważna wydaje się być prezencja oraz miły uśmiech.


wykład
Napisane przez: DFID - UK Department for International Development
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


kobiece usta
Napisane przez: Nicolas Fuentes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Sprzedawczyni w sklepie czy prezenterka telewizyjna nie mogłyby wykonywać swego zawodu, gdyby brakowało im zębów. Niestety ubytki w uśmiechu nierzadko dyskwalifikują tych, którzy starają się o pewne stanowiska pracy. To okrutne, ale ludziewzrokowcami i z reguły oceniają innych w przeciągu zaledwie pierwszych kilku minut. Szczery uśmiech (polecamy leczenie kanałowe zęba) zawsze ułatwia zjednywanie sobie ludzi. Jeśli jednakże w naszym życiu wydarzyło się coś, co było przyczyną utraty zębów, to nie wydaje się to być katastrofą. Nie znaczy to, że powinniśmy nie wychodzić z mieszkania czy stale mieć nieuśmiechniętą minę. Powinniśmy po prostu iść do gabinetu stomatologi estetycznej i spytać o implanty. Nie powinniśmy się denerwować. Jest XXI wiek i dentyści robią takie zabiegi dość regularnie. Implanty to po prostu zęby, które wprowadza się do dziąsła na stałe. Jedna różnica polega na tym, że na miejscu korzenia mają śrubę. Cały zabieg nie trwa więcej niż kilkadziesiąt minut i jest przeprowadzany pod znieczuleniem. Implanty - implanty wola - dobrze uzupełnią jakieś pojedyncze ubytki w uzębieniu.


Więcej treści

Masz kłopoty dentystyczne? Odszukaj dentystę w stolicy!

zdrowie - migawka
Napisane przez: Charles Haynes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, większa część Polaków ma opłaconą składkę medyczną. Jest ona o tyle ważna, że ułatwia nam bezpłatne wizyty u większości specjalistów. Wejście w posiadanie takich świadczeń nie jest skomplikowane. Należy się ono studentom, ludziom zatrudnionym na etat, rencistom. Z powodu ogromnej ilości zainteresowanych konkretnymi lekarzami, udanie się do nich w niedalekim czasie jest nieprawdopodobne. Jest to odczuwalne przeważnie w dużych miastach jak stolica, gdzie przebywa mnóstwo studentów. Jednym z najmocniej popularnych lekarzy jest stomatolog.


Od tej chwili nie będziemy już zmuszeni się wstydzić swego uśmiechu i zasłaniać ust dłonią, gdy będziemy się śmiać. Od chwili obecnej będziemy mogli w pełni prezentować wszystkim swój szeroki uśmiech i znów być szczęśliwi.
19-01-18 07:30:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.