Sporty idealne dla Ciebie!
Pomosty pływające
Napisane przez: Virginia State Parks
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki rodzaj scyzoryka wybrać? Na jakie kwestie zwracać uwagę podczas wyboru?

Gdy chcemy wybrać scyzoryk powinniśmy zastanowić się nad paroma sprawami. Wiadomym jest, ażeby nabywać scyzoryki tylko od najbardziej profesjonalnych firm, które oferują wysoką jakość.
basen
Napisane przez: OKNOPLAST-Kraków
Zainspirowane przez: OKNOPLAST-Kraków

Bądź aktywny zimą i zadbaj o własne ciało

Zima to czas, w którym mamy możliwość skoncentrować się na przygotowaniu naszego ciała na sezon letni. Kto z nas nie marzy aby poszczycić się na wakacjach wyrzeźbioną, zadbaną i muskularną sylwetką? Jeśli pragniemy dobrze wyglądać latem, warto już teraz zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, zaplanowanie odpowiedniego treningu oraz zakup karnetu na siłownię.


Bądź aktywny zimą i zadbaj o własne ciało

Istotną sukcesu jeżeli rozważamy jako cel budowanie formy a także pięknie wyglądającą sylwetkę jest odpowiednio przygotowany, mocny trening skrojony do naszych potrzeb a także zbilansowana dieta.
Zakupy w hipermarkecie
Napisane przez: MollySVH
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rehabilitacja w domu czy raczej pod okiem fachowca? Zalety i minusy obu pomysłów

Jeśli uległeś jakiejś kontuzji czy wypadkowi i musisz się rehabilitować, wówczas na pewno powinieneś rozważyć, czy zdecydować się na rehabilitację w zaciszu swojego domu czy raczej wykonywać wszystkie ćwiczenia pod okiem specjalisty.
magia
Napisane przez: Newtown grafitti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Joga - sposób na dbanie o organizm i duszę

Obecnie znacząco mnóstwo powiada się o zdrowym trybie życia i mądrym odżywianiu się. Dużo osób kładzie duży nacisk na wysiłek fizyczny czy zbilansowaną dietę, skutkiem czego ciekawią się wszystkimi ciekawostkami w tych dyscyplinach.
wakacje - fotogram
Napisane przez: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jazda konna stała się obecnie bardzo popularna, to sposób na zajmujące spędzanie czasu, jak też na terapię

Jak planować zajmujący odpoczynek dla dziecka? Jeżeli pociecha kocha zwierzęta, ciekawą formą spędzania czasu mogą okazać się wakacje w siodle. Obecnie w calutkiej Polsce napotkać można ośrodki, w których odbywają się zajęcia jeździectwa lub nawet całe obozy.
góry
Napisane przez: Nassfeld
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaka aktywność fizyczna jest w stanie w sposób skuteczny zachęcić do zmiany kanapy na dwór? W jaki sposób zacząć być aktywnym?

To, jak mamy w zwyczaju spędzać czas wolny ma duży wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Należy mieć to na uwadze, gdy kolejny dzień z rzędu miast wyjść na dwór oraz aktywnie spędzić czas, wylegujemy się przed telewizorem.
kask
Zainspirowane przez: pixabay.com

Nauka pływania dla maluchów

Pływanie to jedna z umiejętności, jakie raz zdobyte pozostają z nami do końca życia, tak samo jak przykładowo jazda na rowerze. Dlatego warto jak najwcześniej właściwie je kształcić, tak, by nauka postępowała zgodnie z wytycznymi, by nauczyć się pływać tak, by w wodzie czuć się pewnie i nie mieć obaw przed wodą.
Alternatywą dla kosza może być torba piknikowa
Napisane przez: MSM Mońki
Zainspirowane przez: MSM Mońki

O jakich sprawach trzeba pamiętać, jeśli ma się zamiar pływać łodzią motorową czy żaglową.

pływanie łodzią czy żaglówką to doskonały sposób na przyjemny relaks. Zwłaszcza że w Polsce możliwości pod tym względem są naprawdę ogromne. Kilka tysięcy małych i dużych akwenów powodują, że nawet mając na uwadze liczbę jednostek pływających na wodzie ciasno wcale nie będzie.
narty
Napisane przez: Jaume Escofet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rowery stacjonarne zmieszczą się w każdym mieszkaniu

Znacznie częściej mówi się o prawidłowym odżywianiu, lecz także o tym, że ważny okazuje się być codzienny ruch. To właśnie sprawia, że znacznie więcej osób chce zainwestować w różnorakiego rodzaju sprzęty do treningów, tak aby mieć pewność, że właściwie zadbają o swoją figurę.
Kolekcji adidas EVERYDAY Outdoor
Napisane przez: adidas
Zainspirowane przez: adidas

Miałeś kontuzję? Nie możesz się poddawać, lecz poddać rehabilitacji!

Czasem zdarza się, iż ulegamy wszelkiego rodzaju urazom, które powodują, iż potem mamy pewne problemy z poruszaniem się lub z przeprowadzaniem innych czynności. Mamy tu na myśli nie tylko wszelkiego rodzaju wypadki, lecz także kontuzje, którym zazwyczaj ulegamy podczas uprawiania różnego rodzaju sportów.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.