Terapia manualna jako łączne kunszt terapii

Głównym zadaniem rehabilitacji jest przywrócenie osobie jej poddawanej kompletnej sprawności cielesnej, szczególnie po wypadkach i urazach.
Centrum rehabilitacji Wrocławoferuje serię postępowań i zabiegów medycznych dla usprawnienia systemu.

Co uczynić, gdy ktoś bliski potrzebuje pomocy i częstej opieki – dowiedz się, jakie są możliwości

Podczas życia każdego człowieka nadchodzi czas, kiedy potrzebuje pomocy. Często tylko w rzadkich sytuacjach, od czasu do czasu częściej przy czynnościach domowych, bywa jednakże i tak, iż pomoc wymagana jest całodobowo. Co wtedy zrobić?

Nie każdy nasz rodak może może zrobić tak, aby odejść z pracy i zająć się bliską osobą. Zdarza się także, iż chce to uczynić, ale nie jest w stanie udźwignąć całej sytuacji psychicznie.

W jaki sposób pozbyć się nadmiaru kilogramów

Otyłość to problem, jaki dotyczy wielu osób. W Polsce nie jest jeszcze tak widoczny jak na zachodzie Europy lub w Stanach Zjednoczonych, ale ogromnie prawdopodobne jest to, że niedługo się to odmieni. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim niewłaściwa dieta i niedobór aktywności fizycznej. Rzadziej otyłość wynika z choroby, lecz i takie przypadki nie są odosobnione. W jaki sposób uporać się ze zmniejszeniem wagi?

Ładne zęby to ważna kwestia twojego zdrowia

Każdy wie jak istotne jest zadbanie o zęby. O zęby dzieci winniśmy dbać już od chwili pojawienia się pierwszych zębów. W ten sposób kształtujemy istotne nawyki u malucha. Przekazanie maluchowi poprawnych nawyków w utrzymywaniu czystości jamy ustnej, to jedna z kluczowych spraw.