Rower
Rowerzyści
Napisane przez: Centrum Naturhouse
Zainspirowane przez: Centrum Naturhouse

Jaki sprzęt wskazane jest nabyć do wyczynowej jazdy rowerem?

Nie od dzisiaj wiadomo, że zmagania ekstremalne bywają naszym ukochanym sportem. Jest to bowiem szczególna okazja do tego, aby doświadczyć coś niespotykanego, zapadającego w naszych wspomnieniach na niebywale długi okres. W dniu dzisiejszym wybór potencjalnie praktykowanych przez nas sportów jest niesłychanie duży, w następstwie tego też nawet w najwyższym stopniu wymagająca osoba powinna odnaleźć coś atrakcyjnego dla siebie. Jednym ze sportów, który cieszy się sporym zainteresowaniem, przede wszystkim w minionym niedawno czasie to jazda na rowerze.
Zakupy w hipermarkecie
Napisane przez: MollySVH
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rehabilitacja w domu czy raczej pod okiem fachowca? Zalety i minusy obu pomysłów

Jeśli uległeś jakiejś kontuzji czy wypadkowi i musisz się rehabilitować, wówczas z pewnością powinieneś rozważyć, czy zdecydować się na rehabilitację w zaciszu swojego domu czy lepiej wykonywać wszystkie ćwiczenia pod okiem specjalisty.
rower
Napisane przez: Glory Cycles
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zabezpieczenia do rowerów - opis wybranych modeli

Zakup wymarzonego jednośladu to częstokroć niemały wydatek. Rower, jak wszelki pojazd, wymaga jednak konserwacji i ochrony. Utrzymanie roweru w należytym stanie pozwoli na bezpieczne i miłe eksploatowanie go przez długi czas. Czystość to główna kwestia, o jaką powinno się dbać.
rower
Napisane przez: Chris Hunkeler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nabywamy taki rower, który jest porządny i niedrogi

Rower coraz częściej jest nawet droższy, niż samochód! Wiadomo: choć na parkingach w Polsce widać wiele świetnych fur, to jednakże niemała część zmotoryzowanej części narodu porusza się najzwyczajniej jakimiś starociami. Jeśli jeździ się bezpiecznie, to tak naprawdę dużego niebezpieczeństwa raczej nie ma. Choć wiadoma kwestia, że przestarzałe samochody, którym bardzo daleko do bycia sprawnymi są mimo wszystko dużym zagrożeniem. Zarówno mowa o zdrowiu, ale także nie zapomnijmy, iż w przestarzałym samochodzie łatwo o zgon. No dobra, ale przecież mieliśmy w tym tekście przedstawić nieco te rowery, które są fajne. Może przednie są rowery/burghardt? Duży wydatek trzeba ponieść, ale z całą pewnością warto.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.