Buty nike air max damskie w niskich cenach.

Nowatorska poduszka gazowa firmy Nike została wprowadzona w butach Nike pod koniec lat 70-tych. Buty te zostały zaprojektowane z myślą o bieganiu. Od tej pory kolejne kolekcje butów Nike Air Max stawały się coraz to nowszym hitem wśród osób uprawiających sporty i kolekcjonerów, oferując ciekawe zestawy kolorów i niezawodną, lekką amortyzację. Obecnie buty Nike Air Max z tym system przeżywają drugą młodość.

Cechy tych butów sprawiły, że stały się kultowe oraz chętnie kupowane na całym świecie. Buty Air Max to już zatem system kultowy.Ma to oczywiście niebagatelny wpływ na cenę. Wiadomo, że popularne Nike nie są obuwiem tanim, ale za to z najwyższej półki. Nasz sklep obfituje w ogromną liczbę butów Nike w atrakcyjnych cenach.

Nike Air max damskie są wyposażone w doskonały system amortyzacji. Posiadają także elegancki, niski profil. Gwarantują trwałość, wygodę i prosty styl. Solidne wykończenia gwarantują wytrzymałość oraz wygodę w czasie użytkowania. Podeszwa zrobiona została z solidnej gumy, odpornej na ścieranie. System chroni stawy przed urazami, jednocześnie, zapewniając lekkość i amortyzację. Nike air max damskie posiadają liczne zalety.

Zaciekawiły Cię wątki opublikowane w naszym tekście? Zapewne spodoba Ci się także dodatkowe czytanie. Nie czekaj więc i wejdź do następnej strony.

Cholewa z materiału z powłokami syntetycznymi oraz wykonanymi ze skóry, zapewnia odpowiednią stabilizację oraz lekkość.

Siateczka w przedniej części stopy oraz na pięcie zapewnia odpowiednią wentylację, co sprawia, że nike air max damskie można zakładać, nawet w gorące dni. Specjalna technologia gwarantuje dużą ochronę przeciwwstrząsową. Podeszwa środkowa gwarantuje lekką amortyzację, przyczepność oraz solidność i nie powiększa wagi buta. Nike Air Max damskie świetnie nadają się na co dzień, ale także jako buty sportowe – na siłownię lub fitness czy też na jogging

Buty nike

Autor: Guian Bolisay
Źródło: http://www.flickr.com
Solidna podeszwa i ogromna poduszka gazowa Air Max na pięcie, sprawiała, że na początku Air Max były doskonałym butem do biegania. Z biegiem czasu stały się klasycznym obuwiem sportowym, używanym tak samo do treningów jak i codziennego użytku. Od lat dziewięćdziesiątych powstały różnorodne wersje kolorystyczne – od standardowych białych i czarnych wersji, aż po ręcznie ozdabiane i malowane modele (tzw. custom).

Buty nike air max damskie, upamiętniają ćwierćwiecze powstania modelu Air Max. Są dostępne w dwóch barwach: klasycznej i odwróconej. Gwarantują tą samą niezwykłą lekkość i amortyzację, z jakich zasłynął ich pierwotna wersja.