Jeśli w naszym związku nie najlepiej się dzieje, to musimy zapisać się na terapię dla par

Obecnie ludzie żyją szybko i w sposób dość egoistyczny, przez to także nie mają chęci do naprawiania związków.
Nadeszły takie czasy, że prościej bywa skończyć związek i szukać czegoś nowego, niż chcieć rozwiązywać konflikty.

Chłopak przy komputerze

Autor: LibreCon Bilbao
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie stali się po prostu egoistami, którzy przedkładają swe potrzeby nad potrzeby bliskich. Z tego wynika ludzka niechęć do kompromisów. Do tego dochodzi szybkie życie, które sprawia, że małżonkowie nieczęsto się widują. I tak najczęściej zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak to się wszystko zakończy. Możemy dać sobie spokój i każdy odejdzie w inną stronę lub można walczyć o naszą miłość. Musimy podjąć wyzwanie oraz zapisać się na terapię. Tam pod czujnym okiem specjalisty będziemy mieli możliwość powiedzieć, co leży nam na sercu. Jednak będzie trzeba wysłuchać również racji drugiej strony. Psycholog zatroszczy się o to, by w czasie spotkania nie było krzyków i przekleństw.

Zainteresowały Cię opracowane tutaj treści? Jeśli tak, to dowiedz się (http://www.sosushi.pl/restauracja-sushi-tarnowo-podgorne/) więcej szczegółów o tej tematyce. Kierunek wskaże Ci poniższy link.

Jako ktoś z zewnątrz będzie mógł mieć świeże spojrzenie na sprawę i jego komentarze z reguły będą trafne. Terapia może trwać długie miesiące i powinniśmy być tego świadomym. Musimy dać sobie czas. Porozumienie może powstawać w bólach, ale powinniśmy podjąć ten wysiłek, zwłaszcza jeśli mamy potomstwo i nie chcemy niszczyć rodziny. Nie zapominajmy, by na sesjach być szczerym, ale wypowiadać się z szacunkiem.

Powinniśmy dać także możliwość drugiej osobie, aby odpowiedziała na nasze oskarżenia. Tak powstaje dialog, który jest fundamentem każdego trwałego związku. Może nauczymy się kłócić konstruktywnie.