Poznaj minusy oraz plusy zajęcia statysty

Statystowanie może stać się przecudowną przygodą dla każdego, kto chce poznać atmosferę planu zdjęciowego albo swych ulubionych aktorów.
Z czym jednakże związana jest taka praca? Czy damy radę się z niej utrzymać? Na czym dokładnie polegać będzie zajęcie statysty? Wyobraź sobie film, w jakim nie będzie statystów.

Aktorzy siedzą w opuszczonej kafejce, przechadzają się po opustoszałych ulicach, w urzędach nie ma kolejek, w ambulatoriach można dostrzec wyłącznie personel. Wyobraźmy sobie także telewizyjne programy, w których zamiast publiczności zauważamy rząd opuszczonych krzeseł. Być może ów obraz da nam świadomość, jak istotne bywają te osoby. Statystów możemy określić „tłem”. Występują w filmach, reklamach czy też jako publika w programach telewizyjnych. Dzięki nim plan filmowy nie jest pusty oraz nie składa się wyłącznie z kluczowych aktorów.
kontrola dostępu i bramki obrotowe

Autor: Tim Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chcemy zarabiać na życie jedynie dzięki statystowaniu, możemy z tym mieć niebagatelny problem. Przyznać bowiem trzeba, iż za tę pracę statysta nie dostaje większych sum.

Te intrygujące wiadomości posiadają swą kontynuację. Masz ochotę się z nią zaznajomić? Więc idź do strony etykiety przezroczyste i tam ciesz się frapującymi informacjami.

Gros osób, jakie decydują się na tenże udział w filmach, czyni to bardziej z chęci zapoznania aktorów, aury planu zdjęciowego ITp. Zajęcie statysty należy więc rozpatrywać raczej jako ciekawe zajęcie, za które otrzymujemy dodatkowe honorarium, a nie jako pracę na pełen etat. Statystą może być praktycznie każdy. Nieistotne będzie wykształcenie, szkolenia albo wiek.

Potrzebni są wszyscy – starsi, młodsi, o każdym rodzaju urody. Wystarczy zarejestrować się w agencji po czym oczekiwać na swój czas. Zapisów możesz dokonać osobiście lub przez internet. Pamiętajmy o zamieszczeniu swej aktualnej fotografii.