Jesteś z województwa zachodniopomorskiego i lubisz latać? To świetna nowina.

Prawie wszyscy uwielbiają latać, najlepiej aby było to z portu lotniczego w naszym miejscu zamieszkania, gdyż niebywale oszczędza to nasz czas.
Osoby, które kochają włóczyć się po świecie, zdają sobie sprawę z tego, ile czasu można zmarnować na to, aby dokądś dolecieć.

badanie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami traci się nawet całą dobę. To naprawdę zbyt dużo. Poza tym, po męczącej podróży każdy przez pierwsze kilka dni dochodzi do siebie i nie może zbytnio cieszyć się wyjazdem. Z tego powodu wolimy, gdy lot jest z naszego miasta. To sprawi, że nie trzeba będzie jechać przez pół Polski autokarem albo koleją. Po prostu dojeżdżamy na lotnisko, odprawiamy się i już — lecimy. Patrząc na to, że w Polsce coraz większa grupa ludzi lata samolotami, miasta łożą pieniądze na rozwój swych lotnisk lotniczych. Idealnym przykładem będzie tu Szczecin. Władze inwestują w rozwój lotniska. W 2001 roku wzniesiono nowy terminal. Jednak dosyć szybko stało się oczywistym, że jest on zbyt mały.

Czy czytany tekst jest dla Ciebie pasjonujący? Jeżeli tak, to wejdź także na pomocne wskazówki (https://www.winnicadwiegranice.pl/gdzie-w-polsce-uprawia-sie-winorosl/), które posiadają absorbujące informacje – one pochłoną Cię kompletnie.

Zaczęto więc go rozbudowywać. Dlatego że, że port lotniczy jest oddalony od centrum prawie 50 km, postawiono na połączenie go z centrum kolejką. Składy na tej trasie kursują już od 2013 roku. Zatem jeśli interesuje nas to lotnisko Szczecin zaprasza w swe skromne progi. Będziemy mogli zwiedzić piękne centrum oraz może polecieć gdzieś dalej.

Z kierunków krajowych lotnisko obsługuje na razie wyłącznie połączenie ze stolicą, ale siatka powinna się rozszerzyć w najbliższym czasie. Z lotów międzynarodowych powinny zaciekawić nas takie państwa jak Londyn, Oslo oraz Szwecja.