Produkty firmy North Face – zalety używania produktów najwyższej jakości

Firma The North Face powstała w 1968 roku w San Francisco w USA. Ta firma z niemal pół wieczną tradycją jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym globie. Marka stawia duży nacisk na rozwój technologii oraz indywidualne rozwiązania, które za sprawa licznych patentów można spotkać tylko w ich ubraniach oraz sprzęcie sportowym. Marka z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zaczynając od ubrań wspinaczkowych przeszła poszerzyła rynki na te dotyczące sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet odzieży i obuwia do użytku codziennego. North Face co roku pokazuje nowe kolekcje na kolejne, ciągle śledząc trendy modzie i stosując najnowsze technologie. które mają za zadanie ograniczyć wagę i poprawić ocieplenie.

Chłopczyk w górach

Autor: wittco.gmbh
Źródło: http://www.flickr.com
Na uwagę, oprócz bardzo bogatej kolekcji ubrań, zasługuje też sprzęt sportowy, który często jest objęty dożywotnią gwarancją, to świadczy o dokładności wykonania oraz gwarancji jego niezawodności w trudnych warunkach. Marka kładzie spory nacisk na reklamę oraz kooperuje z wieloma znanymi sportowcami i himalaistami, którzy przed wprowadzeniem produktów na rynek, testują je w najbardziej wymagających terenach. Kupując produkty tej marki, mamy gwarancję niezawodności oraz innowacyjnych rozwiązań. Jeśli cenicie sobie markę North Face torba z tej firmy będzie doskonałym wyborem.

Torba North face przeznaczona jest dla osób, które pasjonują się sportem i turystyką. Dużych rozmiarów torba North Face pozwoli na zabranie całego bagażu na wyprawę w góry. Dzięki mocnym materiałom torba jest w stanie niejedno wytrzymać. Sporych rozmiarów, odpinana klapa umożliwia proste pakowanie oraz łatwe odnalezienie spakowanego sprzętu.Torba zapinana jest wygodnym, dwukierunkowym U-kształtnym zamkiem, który można zapiąć kłódką bagażową.Torba North Face jest znakomita dla tych, którzy poruszają North Face (zapraszamy serdecznie)otami lub samochodami. Torba jest często używana na spływy kajakiem z racji tego iż materiał jest nieprzemakalny i odporny na przetarcia.

Torbę North Face można nosić też jako plecak (MIL-TEC plecaki) oraz kompresować. W komorze głównej znaleźć można kieszenie z siateczki. W sklepie online istnieje także możliwość kupna kurtek marki North Face. Oferta kurtek North Face jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu, każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni model ubioru, zgodny ze swoimi potrzebami jak i predyspozycjami finansowymi. W chwili obecnej szczególnie polecamy kurtki the North Face zimowe – puchowe tudzież ocieplane syntetycznie, oraz typowo wiosenne z podpinką jak i na lato z przewiewną membraną.