Spływy kajakowe – zabawa i sport

Jeśli śni nam się aktywny odpoczynek nad jeziorem lub rzeką to powinniśmy pomyśleć o kajakach. To naprawdę ciekawy rozwiązanie zwłaszcza, gdy będziemy z całą rodziną nad jeziorem. Nie musimy od razu ruszać w daleką trasę, możemy najpierw spokojnie pouczyć się wiosłować i na dodatek dobrze się bawić.

Naprawdę powinniśmy dziecku pokazać wiele możliwości, może akurat również mu się spodobają i będzie chciał zmienić swą przewodnią dyscyplinę sportu? Ciekawym pomysłem są kajaki. Kajaki to świetna opcja, gdy tak naprawdę brakuje nam czasu na wspólne bycie z rodziną. Wspólne wypady na kajaki wzmocnią więzy rodzinne i gdy będziemy wszyscy w domu przestaniemy siedzieć w swoich pokojach, tylko razem usiądziemy przy stole i będziemy myśleć o następnej trasie (np. na ) albo będziemy wspominać ostatni spływ kajakowy.

Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Autor: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU

Zawsze można zapisać się na spływ

Wspólne dzielenie czasu z przyjaciółmi czy też z najbliższymi członkami rodziny to dobry pomysł, pozwalająca scalać więzi. Jednakże zamiast jedynie siedzieć przy grillu i pić kolejne piwo można zawsze pomyśleć o jakiejś bardziej czynnej formie odpoczynku, która oczywiście może być kończyć wspólnym biesiadowaniem. Do interesujących pomysłów warto zaliczyć spływy kajakowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*