Ukrywanie niedoskonałości cery fluidem

Maskowanie niedoskonałości skóry to zabieg, bez którego nie może obejść się praktycznie żaden makijaż. By uczynić niedoskonałości niezauważalnymi dla innych trzeba użyć odpowiedniego fluidu.
Właściwy| makijaż na pewno przyczyni się do poprawy wyglądu, a równocześnie samooceny.

Kluczem do zamierzonego efektu jest właściwy dobór fluidu. Marka Pharmaceris ma w swoim asortymencie fluidy dedykowane skórze z problemami, które skutecznie kryją oraz wyrównują kolor skóry.

sprawność

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym z oferowanych fluidów jest delikatny fluid SPF20 – intensywnie kryjący, zalecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry w celu zamaskowania niedoskonałości, takich jak: przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, trądzik różowaty i cienie pod oczami. Pharmaceris fluid sprawdź pharmaceris fluid SPF20 pomaga osiągnąć na skórze także naturalny, jednolity koloryt. Jest bezzapachowy, nie zawiera konserwantów oraz parabenów, przez co jest bardzo dobrze tolerowane przez skórę wrażliwą. Delikatna, lekka konsystencja nie obciąża skóry oraz pozwala uniknąć efektu maski. Rezultat utrzymuje się przez około 10 h. Ponadto, po 2 tygodniach stosowania można zauważyć wzrost elastyczności skóry i poprawę nawilżenia.

Nasze nowe teksty są tak samo zajmujące, co ten. Więc wejdź w łącze tu… (https://innerharmony.pl/) i przeglądaj szczegółowe wiadomości. Zapraszamy!

Ten kosmetyk dostępny jest w 3 kolorach: 01 Ivory-Kość słoniowa, 02 Sand-Piaskowy, 03 Bronze-Brązowy. Nowością Pharmaceris jest fluid ochronno- korygujący SPF 50+. Ten fluid został stworzony z myślą o paniach ze skórą wrażliwą na wpływ czynników zewnętrznych (fotoalergie) i mechanicznych (po terapiach medycyny estetycznej).

Pharmaceris fluid SPF 50 + więcej o pharmaceris fluid dedykowany jest zatem dla osób z tendencją do przebarwień skóry i z pewnych względów na ich powstawanie (na przykład w trakcie ciąży bądź przyjmowania leków), jak również dla osób zmagających się z bielactwem.