Przyrządy do przydomowej siłowni

Nieprzyjemna jesienna aura to nie wymówka, by przestać dbać o formę. Do urlopów jeszcze bardzo dużo miesięcy, więc mądrze ten okres spożytkować na rzeźbienie smukłego ciała. Regularnie chodzenie na siłownię niestety tanie nie jest. Ratunkiem jest jednorazowe uzbieranie pieniędzy na sprzęt treningowy, który można zamontować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy znajdzie miejsce nawet w najmniejszym pokoju.

odzież sportowa

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Rowerek treningowy (rowerki treningowe) to wspaniała rzecz dla każdego, kto boi się jesiennych chłodów i woli nie szusować na dworze. To oczywiste, że jesienią nietrudno się wychłodzić, a kwitnąć pod kołdrą z bólem gardła i gorączką chyba nikt nie kocha. Rower magnetyczny to rozwiązanie wszystkich problemów – pedałować na nim można w ciepłym mieszkaniu, spoglądając na ciekawy program w tv albo słuchając muzyki.

Trenażer eliptyczny to rozwiązanie zbliżone do rowerka, jednak bardziej wszechstronne.

Jeśli sądzisz, że prezentowany post jest godny Twojej uwagi, to niewątpliwie warto zobaczyć ponadto inne tego typu teksty.

Użytkownik trenuje na maszynie jednocześnie kończyny dolne, jak i ramiona, ponieważ trzeba na zmianę odpychać bądź ciągnąć drążki, które wspólnie z
nartami” wytwarzają ruch. Trening całego ciała jest niezwykle korzystny dla osiągnięcia maksymalnego spalania tłuszczu i wspomaga wykształcanie ogólnej kondycji.

Bieżnie do biegania to znakomity ekwiwalent truchtania na zewnątrz. Porządna maszyna tego przeznaczenia posiada dużo interesujących opcji pracy, które umożliwiają udawanie biegania po trudnym obszarze. Bieżnie do biegania świetnie pasują do robienia treningu interwałowego, który lepiej spala tłuszcz, niż klasyczny trening aerobowy. Polega on na naprzemiennych chwilach sprintu, gdzie tętno sięga maksymalnego poziomu, oraz wypoczynkowego truchtu.

Atlas do ćwiczeń (atlas do ćwiczeń w o2market) to mocno uniwersalne urządzenie. Dobre modele pozwalają na ćwiczenie wszystkich części klatki piersiowej, ramion oraz ud. Atlas to niezwykła oszczędność metrażu. Należy mimo to pamiętać, że nic tak efektywnie nie rozwija mięśni, jak trening na wolnych przyrządach, takich jak sztanga.
Źródło: