Aktualna oferta portalu internetowego Vivafitness.pl

Witryna Vivafitness.pl to nowatorski, wielobranżowy sklep online. Z uwagi na dużą rozpiętość tematyczną oferowanych produktów, jego asortyment podzielony jest na siedem głównych kategorii, zawierających artykuły znanych i szanowanych producentów.

Akcesoria fitnessW ramach tej kategorii, serwis oferuje różnorodne maszyny do ćwiczeń oraz urządzenia fitness, zaprojektowane zarówno do wyczynowego użytku w klubach, jak i do wykorzystania domowego. Zwracanie szczególnej uwagi na jakość sprzedawanych towarów oraz kooperacja z najlepszymi dystrybutorami to cechy, wyróżniające Vivafitness na tle konkurencji. W ofercie sklepu można znaleźć m. in.: rowery trekkingowe.

Ćwiczenia na rowerku

Autor: StaciGrove
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria do masażuOferta serwisu obejmuje również nowoczesne akcesoria do masażu, np. fotele do masażu, dzięki którym można się odprężyć i w pełni zrelaksować. Oferujemy także kompleksowe wyposażenie salonów masażu i ośrodków SPA. Sprawdź: atlas do gimnastyki.

Akcesoria kosmetyczneW tym dziale Vivafitness oferuje dużą gamę produktów przeznaczonych zarówno dla gabinetów urody, jak i klienta indywidualnego. Wszystkie sprzedawane artykuły są wykonane przez znanych producentów, co gwarantuje ich bezawaryjność. W ofercie m.in. frezarka.

Akcesoria medyczneTowary oferowane w w tym dziale są kierowane przede wszystkim do lekarzy oraz zawodowych rehabilitantów. Są to urządzenia niezastąpione w ich pracy, takie jak elektrokardiografy czy stetoskop. Oprócz akcesoriów przeznaczonych do zawodowego zastosowania posiadamy także szeroka gamę akcesoriów, które znajdą zastosowanie w każdym mieszkaniu, np. parawany. W tym miejscu więcej propozycji: .

Urządzenia ogrodowe
W tym dziale każdy pasjonat ogrodnictwa znajdzie coś interesującego. Oferujemy markowe narzędzia ogrodowe oraz meble, takie jak aluminiowe meble ogrodowe. Dodatkowo dysponujemy różnorodnymi elementami architektury ogrodowej, które sprawią, że każdy ogród uzyska niepowtarzalny wygląd.

Maszyny budowlane
Jest to kategoria, która z pewnością zainteresuje wszystkich , którzy zajmują się profesjonalnym budownictwem jak i hobbistycznym majsterkowaniem. Jeżeli budujesz lub ankyloza zęba remontujesz dom albo potrzebujesz nowej wiertarki czy innego urządzenia, tutaj na pewno je znajdziesz! Polecany artykuł: szlifierka stołowa

trening na siłowni

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Dla dzieci
Ten dział serwisu w całości poświęcony jest dzieciom, które znajdą tam ciekawe zabawki oraz różne pojazdy, zapewniające wiele godzin wspaniałej zabawy.