Jak panie lubią spędzać wolne sobotnie wieczory, jeśli w tygodniu pracują zawodowo

Kobiety są zmuszone łączyć pracę zawodową z obowiązkami pozazawodowymi, czyli ścieraniem kurzu czy codziennymi zakupami w markecie. Do tego wszystkiego należałoby jeszcze dodać wychowanie dzieci, co przecież jest związane też z obligatoryjną obecnością na wywiadówkach.

Nic zatem zadziwiającego w tym, że chwila odpoczynku bywa niezwykle cenna i rzecz jasna doceniana przez przedstawicielki płci pięknej, a każdy wieczór spędzony w towarzystwie najlepszych koleżanek bywa wyczekiwany z ogromną radością.

oferta herbaty i kawy na demmers.pl

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Prawdziwy damski wieczór musi odbywać się chociaż raz w miesiące. Żeby tego typu spotkanie można było zaliczyć do udanych, warto zadbać o suto zastawiony stół. Jednak w żadnym wypadku nie chodzi o to, aby damy spędzały kilka godzin na pichceniu – wystarczy garść nietuzinkowych pomysłów, by zadziwić nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Najsensowniej skupić się na przekąskach – w końcu wieczór to nie południe, wiec nazbyt obfity posiłek obiadowy mógłby być przyczyną nocnych bólów brzucha. Na stole możemy zatem ustawić kolorowe kanapki, prażoną kukurydzę, krakersy, a do picia lemoniadę wysokogatunkową albo colę. Jeżeli termin takiej mini imprezy wypada w lutym czy podczas jesiennych słot, to wtenczas należy postawić na stoliczku coś na rozgrzewkę. I niekoniecznie musi to być wino wytrawne czy grzane piwo – równie dobrze można zaserwować filiżankę herbaty pu – erh albo kubek (kubek wielorazowy) gorącej czekolady, które znajdziesz tutaj: . Taki jadłospis z powodzeniem zasugerujemy paniom, które zamierzają zorganizować kobiecy wieczór przed telewizorem.

Natomiast poobiednie pogaduszki mogą się odbywać tylko przy jabłeczniku domowej roboty i filiżance wyśmienitej kawy. A jeżeli przyjaciółki odchudzają się, to oczywiście słodkie wypieki odpadają. W takiej sytuacji na stoliczku muszą się obligatoryjnie znaleźć odchudzające herbaty pu – erh oraz bezcukrowe wafle bądź zdrowe sałatki owocowe z dodatkiem schłodzonego naturalnego jogurtu.

herbata czerwona

Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem rozmów w żadnym razie nie musi być dom. Niekiedy wręcz odwrotnie, powinno się chociaż na chwilę wyrwać się z domu. I co chyba najważniejsze, nie trzeba się martwić, co przyrządzić, aby zaproszone panie nie miały powodów do narzekania, a i zmywanie naczyń po spotkaniu nie stanie się przyczyną zmartwień na wyrost. Warto więc raz na jakiś czas podjechać do najbliżej zlokalizowanej, lecz i dobrej pizzerii, żeby tam w miłym towarzystwie skonsumować smaczny posiłek.