Bioenergoterapia – niezaprzeczalnie jedna z najpopularniejszych „odmian” medycyny alternatywnej.

Niekończące się kolejki do lekarzy specjalistów, korupcja, niedostępność badań i informacji, wysokie ceny leków, odwlekanie terminów wizyt, problemy z rejestracją – wymieniać można bez ustanku.

Kilka słów o coachingu

Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Zastrzeżeń pod adresem polskiej służby zdrowia nie brakuje. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz chętniej zamiast łykać kolejne tabletki i tracić cierpliwość w poczekalniach gabinetów, decydujemy się na skorzystanie z mniej standardowych metod leczenia.

Morze, Jantar

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W dzisiejszych czasach, coraz popularniejsza staje się bioenergoterapia Wrocław jest tego doskonałym przykładem. Pojawia się jednakże pytanie: czym tak naprawdę jest wspomniana „forma” medycyny? Najprościej rzecz ujmując to pobudzanie organizmu jednostki do samoregeneracji za pośrednictwem odpowiedniego oddziaływania energetycznego. Jednym z „instrumentów” bioenergoterapii, na jaki dobrze byłoby zwrócić uwagę jest bez wątpienia masaż (jak długo trwa masaż kręgosłupa) ojca klimuszki, nadzwyczaj pomocny w usuwaniu rozmaitych chorób, takich jak choćby: depresja, migreny, uczulenia, nerwica, sztywność stawów, zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie węzłów chłonnych.

Szukasz ciekawych danych na prezentowany temat? Zapewne po przejściu do wpisu odnajdziesz takie materiały, które okażą się dla Ciebie niezwykłe.

Poza tym, polepsza on krążenie krwi i wszelkich płynów ustrojowych, detoksykuje organizm, wspomaga przemianę materii, odpręża, redukuje cellulit, poprawia jędrność skóry.

Jednym słowem, odpowiada za regulację biopola jednostki. W okresie zabiegów koniecznie należy zrezygnować z przyjmowania używek, a zatem picia kawy, alkoholu i palenia papierosów.