Hi Tec Hi-Anabol Protein – co to dokładnie jest i co warto o tym wiedzieć?

Poszukujesz idealnego preparatu, który ma w sobie doskonałe źródło białka, ma niewiarygodnie wysoką wartość biologiczną, wzmaga nasze procesy anaboliczne oraz do tego wszystkiego ma bardzo ciekawą gamę pod względem i niewiarygodnie dobrze się rozpuszcza? Jeśli tak, to doskonałe natrafiłeś z wyborem tematu! W naszym pisanym dzisiaj artykule po opowiadamy Ci o pewnym konkretnym środku przeznaczonym dla sportowców, który posiada wszystkie wymienionenadmienione wyżej elementy oraz znacznie więcej!

firma

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy temat, a więc preparat o nazwie hi tec hi anabol protein – jest to ponad wszystko mieszanka tak zwanych „WPI”, „WPC” oraz „SPI”, która to zawiera w sobie aż 91 % pełnowartościowego białka, który jest zawarty w jego suchej masie. Niewiele po zastosowaniu owego preparatu, według słów samego producenta, nasze mięśnie winny stać się o wiele lepiej ukrwione, o wiele szybciej regenerować się pomiędzy naszymi treningami a także wykazywać dosyć sporą poprawę naszej siły i wytrzymałości. Mówiąc ogólnie zadaniem preparatu jest: znacząco zahamować proces kataboliczny organizmu, pobudzić nasz proces anaboliczny, czy stymulować ochronę antyoksydacyjną naszego organizmu (czyli powiększyć stężenie glutationu). Poza tym preparat stymuluje nasz układ odpornościowy a także ten hormonalny (w tym ostatnim pobudza syntezę i wydzielanie hormonu odpowiedzialnego za wzrost, czy też powiększenie przeróżnych czynników, na przykład insuliny, czy też tyroksyny).

Jeżeli chodzi o temat ceny wspomnianego preparatu, to za jedno opakowanie mające pojemność 2250G, zapłacimy w okolicy stu czterdziestu złotych. Warto pamiętać, że ten konkretny środek jest bardzo dobry również dla dziewczyn, a różnorodność smakowa skusi każdego sportowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*