Rzuć palenie dzięki e-papierosom

Ludzie mają wiele skłonności, jedną z nich jest uleganie nałogom. Jedni piją zbyt wiele alkoholu inny natomiast zatruwają się papierosami. Aktualnie jednak istnieją rozwiązania, dzięki którym przy odrobinie dobrej woli i regularnemu podejściu można rzucić wspomniane palenie. Jest nim elektroniczny papieros.

W przypadku pozbycia się danego nałogu ważne jest, by zainteresowany trzymał się narzuconych procedur i był wyjątkowo systematyczny. Jest to ważne tak samo przy terapiach, jak i w przypadku takiego rozwiązania jak e-papierosy. W jaki sposób działają? Tego rodzaju produkty posiadają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, aczkolwiek w znacznie mniejszej ilości niż zwykły papieros. E-papieros składa się także z ustnika, który zawiera wspomniany liquid. Płyn ten podczas palenia podgrzewa się, przechodzi w stan lotny i może być wdychany.

Jeżeli przedstawiony tekst Cię zafrapował, to bez ociągania kliknij ten link, ponieważ on również Cię zaciekawi – to niezwykle wciągająca treść (http://www.lomza.centrumdemed.pl/kontakt/).

Nie zachodzi tu jednak żaden proces spalania, dlatego podczas stosowania e-papierosy, szkodliwe substancje w zasadzie nie są wydalane do otoczenia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

E-papieros nie jest ponadto skomplikowany w obsłudze, należy tylko w razie braku napełniać liquid oraz ładować akumulatorek, dzięki któremu e-papieros działa.Elektroniczne papierosy to prostsze i zdrowsze rozwiązanie aniżeli palenie standardowych papierosów. Za sprawą niewielkiej dawki nikotyny palacz ma z nią styczność, aczkolwiek stopniowo może zmniejszać jej zawartość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już potrzebne palenie papierosów.

Potrzebny będzie Ci link do artykułu? Nie obawiaj się. W naszym kolejnym tekście odnajdziesz to, czego Ci trzeba. Namawiamy!

Terapia prowadzona w ten sposób jest więc przyjazna zarazem dla palacz, jak i środowiska. Palący ma duże szanse na rzucenie nałogu, ponieważ z jednej strony łatwiej może rzucić palenie przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam decydować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. Na dodatek może palić w większej liczbie miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia zwykłych papierosów.

Następną zaletą tego typu rozwiązania jest niewysoki koszt. Biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy spalają przynajmniej paczkę na dzień, w obliczu całego miesiąca daje to faktycznie pory koszt. W trakcie ich palenia trzeba wymieniać jedynie wkład, co jest dużo mniej kosztowne niż zakup kolejnej paczki. Warto zatem rozważyć tego typu rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*