Rzuć palenie dzięki e-papierosom

Ludzie mają wiele skłonności, jedną z nich jest uleganie nałogom. Jedni piją zbyt wiele alkoholu inny natomiast zatruwają się papierosami. Aktualnie jednak istnieją rozwiązania, dzięki którym przy odrobinie dobrej woli i regularnemu podejściu można rzucić wspomniane palenie. Jest nim elektroniczny papieros.

W przypadku pozbycia się danego nałogu ważne jest, by zainteresowany trzymał się narzuconych procedur i był wyjątkowo systematyczny. Jest to ważne tak samo przy terapiach, jak i w przypadku takiego rozwiązania jak e-papierosy. W jaki sposób działają? Tego rodzaju produkty posiadają liquid, który z kolei zawiera nikotynę, aczkolwiek w znacznie mniejszej ilości niż zwykły papieros. E-papieros składa się także z ustnika, który zawiera wspomniany liquid. Płyn ten podczas palenia podgrzewa się, przechodzi w stan lotny i może być wdychany.

Jeżeli przedstawiony tekst Cię zafrapował, to bez ociągania kliknij ten link, ponieważ on również Cię zaciekawi – to niezwykle wciągająca treść (http://www.lomza.centrumdemed.pl/kontakt/).

Nie zachodzi tu jednak żaden proces spalania, dlatego podczas stosowania e-papierosy, szkodliwe substancje w zasadzie nie są wydalane do otoczenia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com

E-papieros nie jest ponadto skomplikowany w obsłudze, należy tylko w razie braku napełniać liquid oraz ładować akumulatorek, dzięki któremu e-papieros działa.Elektroniczne papierosy to prostsze i zdrowsze rozwiązanie aniżeli palenie standardowych papierosów. Za sprawą niewielkiej dawki nikotyny palacz ma z nią styczność, aczkolwiek stopniowo może zmniejszać jej zawartość, tak, że z czasem okazuje się, że nie jest mu już potrzebne palenie papierosów.

Potrzebny będzie Ci link do artykułu? Nie obawiaj się. W naszym kolejnym tekście odnajdziesz to, czego Ci trzeba. Namawiamy!

Terapia prowadzona w ten sposób jest więc przyjazna zarazem dla palacz, jak i środowiska. Palący ma duże szanse na rzucenie nałogu, ponieważ z jednej strony łatwiej może rzucić palenie przez dostępność nikotyny, a z drugiej może sam decydować, kiedy i z jakim natężeniem zmniejszać jej ilość w e-papierosie. Na dodatek może palić w większej liczbie miejsc, niż ma to miejsce w przypadku palenia zwykłych papierosów.

Następną zaletą tego typu rozwiązania jest niewysoki koszt. Biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy spalają przynajmniej paczkę na dzień, w obliczu całego miesiąca daje to faktycznie pory koszt. W trakcie ich palenia trzeba wymieniać jedynie wkład, co jest dużo mniej kosztowne niż zakup kolejnej paczki. Warto zatem rozważyć tego typu rozwiązanie.