Sporo metod na wybielenie zębów

Stan zębów jest jednym z ważnych elementów rozstrzygających o wyglądzie, również o zdrowiu całego organizmu. Żeby uśmiech był piękny, prócz typowego dbania o czystość zębów i jamy ustnej, chociaż dwa razy w roku warto odwiedzić dentystę w celu skontrolowania stanu uzębienia.
Istnieje dużo rozwiązań na wybielenie zębów, ale coraz to bardziej powszechne staje się aplikowanie laserów, także lamp hybrydowych wydzielających zimne lazurowe światło w powiązaniu z żelami wybielającymi.

System wybielania uzębienia biała perła rozjaśnia przebarwienia szkliwa przy zastosowaniu profesjonalnego żelu wybielającego, jaki kładzie się w indywidualnie dopasowanych aplikatorach, aż do momentu pozyskania korzystnego stanu wybielania. Biała perła opinie ma doskonałe ze wzgledu na łatwość użycia i dużą skuteczność. Czynnym składnikiem w żelu jest nadtlenek karbamidu. Ta sama receptura stosowana jest w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych na całym świecie. Ów profesjonalny system do wybielania zębów świetnie eliminuje przebarwienia które powstały w czasie wypalania papierosów, picia kawy i herbaty. Za pomocą specjalnej nakładki żel dokładnie przylega do zębów, nadtlenek karbamidu jest zmieniany w tlen, który eliminuje zanieczyszczony organiczny osad z zębów, a budowa zębów zostaje nietknięta.
fotka - zdrowie

Autor: Olivier Duquesne
Źródło: http://www.flickr.com
biała perła opinie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kobieta w salonie SPA

Autor: Hotel Zamek Lubliniec
Źródło: Hotel Zamek Lubliniec
Z wyjątkiem wybielania żel skutecznie wzmacnia szkliwo zębow i ochrania przed próchnicą.

Wyrobu nie powinny używać dzieci, panie w ciąży i karmiące piersią, ze schorzeniami dziąseł, albo osoby wrażliwe na którykolwiek ze składników. Do zestawu dodana jest skala białości zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*