Jakim sposobem warto przeszczepić włosy? O czym wiedzieć? Co jest najważniejsze?

Wykonywanie przeszczepu włosów jest popularne od dość dawna, ponieważ od 19 wieku. Kiedyś jednakże te metody były niedopracowane, przykładowo przeszczepiano kilku milimetrowe paski owłosionej skóry, a nie dawało to zbyt wymiernego efektu estetycznego. Idea jest jednakowoż taka sama, czyli bierzemy włosy z jednego miejsca i wszczepiamy je w inne. Pomimo to, przeprowadza się to całkowicie odmiennie niż dawniej.

Aktualnie przeszczepiamy włosy wykorzystując małe transplanty, jakie złożone są z pojedynczych zespołów włosowych mieszków, a niekiedy i pojedynczych włosów. Końcowy efekt jest rzeczywiście wyjątkowy. Jak jest trudność z wypadającymi włosami warto odnaleźć przyczynę takiego stanu. Zlikwidować ją, co musi zapewnić najlpsze rezultaty, lecz czasami to się nie uda, bo transplantacja włosów wcale nie jest tak prosta.
terapia

Autor: Haltex
Można poddać się leczeniu chirurgicznemu, by uzupełnić wypadające włosy, lecz należy sprawdzić, czy nie mamy żadnych do tego przeciwwskazań, a do nich możemy zaliczyć, np. cukrzycę, poważne problemy z sercem lub choroby zapalne skóry głowy. Do przeszczepu powinniśmy wybrać właściwą klinikę.

przeszczep włosów fue

Autor: Eveline Cosmetics
Źródło: Eveline Cosmetics
transplantacja włosów

Autor: MattysFlicks
Źródło: http://www.flickr.com
Im lepiej wyposażona, tym oczywiście lepiej. Im lepiej wykwalifikowany personel, tym większa szansa, że dokonamy w tamtym miejscu zabiegu, który będzie dla nas satysfakcjonujący.

Taki jest z pewnością przeszczep włosów Fue, bardzo ciekawy, najlepszy, możemy oczekiwać fantastycznych rezultatów. Nie zadziwia więc, iż coraz więcej osób się na to decyduje, gdyż mają pewność, iż rezultat będzie najbardziej odpowiedni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*