Reklamowanie się na telebimie jest bardzo popularne obecnie

Reklamy widzimy w każdym miejscu, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ekranach ledowych wyświetlają się przeróżne wiadomości. Do niedawna najczęściej widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz mamy mini telebimy. To interesująca opcja, bo wiadomo, że do mnóstwa ludzi tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Oczywiście trzeba się dobrze zastanowić, z jakimi potencjalnymi klientami ma się do czynienia w komunikacji miejskiej. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com

Choć suma summarum reklamować może się każda firma, ale na pewno nie każdej firmie przyniesie to zysk. Jak wiemy autobusami w większości jeżdżą osoby, które się uczą w różnym wieku i osoby starsze. To najczęściej spotykane osoby w autobusach.niezły serwis (czytaj resztę pod adresem)Tak, więc, jeżeli są to ludzie, do których chcielibyśmy trafić z przekazem naszej firmy, to naprawdę warto rozważyć taką reklamę, ale, jeżeli pasażerowie autobusów w niewielkim stopniu mogą zainteresować się tym, co mamy w ofercie, to nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamy w autobusach.

Ciekawa reklama

Obecnie wszędzie poszukuje się miejsc na reklamowanie swojej marki. Tak, więc reklama autobusy Chorzów raczej nikogo nie zaskakuje. Wiadomo, że połączenia komunikacji miejskiej również bywają reklamowane w autobusach, ale najczęściej reklamowane są produkty, które są w stanie zainteresować osób, które korzystają z oferty komunikacji miejskiej. Dobrze, więc spoglądać na ekrany ledowe w autobusach, bo możliwe, że akurat dostrzeżemy ciekawą dla nas ofertę. Osoby, które postanawiają, że reklama ich przedsiębiorstwa będzie pokazywana w autobusie też powinni się jakoś postarać. Należy porozmawiać z osobami z Zarządu Transportu Miejskiego, dowiedzieć się ile to będzie kosztowało i czy konkretna reklama będzie mogła być pokazywana na telebimach, które są w autobusach. Tu więcej nowości: blog.

baner

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście najważniejsza dla wielu ludzi jest cena. Ale nie ma się, czym martwić ceny są przystępne. Także, jeśli u nas w mieście w autobusach są zainstalowane ekrany led, to warto wziąć pod uwagę to, że to świetny sposób na reklamowanie się. Powinniśmy się zastanowić, czy ludzie , którzy jeżdżą autobusami mogą być zainteresowani tym, co mamy ofercie a jeżeli tak, to dobrze zainwestować w reklamy w autobusie.