Jaki produkt doda sportowcom dodatkowe porcje energii i zwiększy ich odporność?

Osoby, które chcą troszczyć się o zdrowy sposób życia, przede wszystkim muszą dużo trenować oraz uprawiać sport. A to natomiast jest niezwykle wyczerpujące, ale na szczęście ci ludzie mogliby korzystać z pomocy specjalistów, którzy troszczą się o to, żeby dieta dla sportowców posiadała wszystkie konieczne składniki.
Doskonałym przykładem jest towar znanej firmy, która wytwarza suplementy diety.

Strzykawki, odmładzanie

Autor: Fotolia
Źródło: fotolia.pl
Europejski Dzień Walki z Otyłością

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jednym z najlepszych towarów jest odżywka o nazwie Gainer Activlab Mass Up, która powinna powiększyć liczbę tzw. dobrych kalorii.

Sprawdź adres tej podstrony (http://www.ursynow.centrumdemed.pl/kontakt/) – właśnie dla Ciebie stworzyliśmy szczegółowe informacje na interesujący Cię temat. Wejdź w poniższy link – nie zwlekaj!

Energetyczny skład środka ma dodawać używającym go ludziom jeszcze większej porcji węglowodanów oraz koncentrat białka serwatki. Stanowi on doskonały materiał budulcowy dla tkanek mięśniowych. Przedstawiany preparat zawiera kreatynę i tauryny, jakie są niezwykle dobrym neuroprzekaźnikiem. Dodatek w formie monohydratu kreatyny w istotny sposób powiększa siłę skurczu tkanek mięśniowych w czasie wykonywania ćwiczeń fizycznych i bardzo zwiększa ich wytrzymałość.

Przedstawiany produkt jest oferowany w pojemnikach o różnych pojemnościach. Przykładowo Gainer Activlab Mass Up 5000 to w praktyce aż pięć kg niezwykle wydajnego suplementu, który mógłby sprawić, że każdy, kto będzie go używał, będzie miał wielką siłę. Wartość energetyczna w 100g dawki tego towaru to aż 393 kcal (166 kJ). W środku zawarte są takie kwasy aminowe jak L-arginina, kwas L-asparaginowy czy też L-histydyna i dużo więcej. Jedną dawkę (100g) należy rozmieszać z 200ml wody bądź mleka.

Właściwą ilość pomoże odmierzyć zawarta w opakowaniu miarka. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, którego temperatura nie powinna być przekraczać 25 stopni Celsjusza. Trzeba również chronić preparat przed dostępem światła.