Jaki produkt doda sportowcom dodatkowe porcje energii i zwiększy ich odporność?

Osoby, które chcą troszczyć się o zdrowy sposób życia, przede wszystkim muszą dużo trenować oraz uprawiać sport. A to natomiast jest niezwykle wyczerpujące, ale na szczęście ci ludzie mogliby korzystać z pomocy specjalistów, którzy troszczą się o to, żeby dieta dla sportowców posiadała wszystkie konieczne składniki.
Doskonałym przykładem jest towar znanej firmy, która wytwarza suplementy diety.

Strzykawki, odmładzanie

Autor: Fotolia
Źródło: fotolia.pl
Europejski Dzień Walki z Otyłością

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jednym z najlepszych towarów jest odżywka o nazwie gainer activlab mass up – polecana strona -, która powinna powiększyć liczbę tzw. dobrych kalorii.

Sprawdź adres tej podstrony (http://www.ursynow.centrumdemed.pl/kontakt/) – właśnie dla Ciebie stworzyliśmy szczegółowe informacje na interesujący Cię temat. Wejdź w poniższy link – nie zwlekaj!

Energetyczny skład środka ma dodawać używającym go ludziom jeszcze większej porcji węglowodanów oraz koncentrat białka serwatki. Stanowi on doskonały materiał budulcowy dla tkanek mięśniowych. Przedstawiany preparat zawiera kreatynę i tauryny, jakie są niezwykle dobrym neuroprzekaźnikiem. Dodatek w formie monohydratu kreatyny w istotny sposób powiększa siłę skurczu tkanek mięśniowych w czasie wykonywania ćwiczeń fizycznych i bardzo zwiększa ich wytrzymałość.

Przedstawiany produkt jest oferowany w pojemnikach o różnych pojemnościach. Przykładowo Gainer Activlab Mass Up 5000 to w praktyce aż pięć kg niezwykle wydajnego suplementu, który mógłby sprawić, że każdy, kto będzie go używał, będzie miał wielką siłę. Wartość energetyczna w 100g dawki tego towaru to aż 393 kcal (166 kJ). W środku zawarte są takie kwasy aminowe jak L-arginina, kwas L-asparaginowy czy też L-histydyna i dużo więcej. Jedną dawkę (100g) należy rozmieszać z 200ml wody bądź mleka.

Właściwą ilość pomoże odmierzyć zawarta w opakowaniu miarka. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, którego temperatura nie powinna być przekraczać 25 stopni Celsjusza. Trzeba również chronić preparat przed dostępem światła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*