Pierwsze odwiedziny w SPA – jak się przygotować Zobacz koniecznie!

Wizyty w SPA robią się coraz to bardziej popularne, jednakże nie zawżdy wiemy co wypada, zaś czego nie wypada czynić. Dowiedz się jakim sposobem się przygotować – co uczynić z telefonem komórkowym, o co zapytać w czasie rezerwacji oraz czy należy ofiarować napiwek?

Obojętnie,

basen w spa

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

czy spędzasz day SPA w hotelowym SPA czy też wyskoczyłaś w trakcie lanczu na masaż do gabinetu SPA obowiązują cię te same reguły. Sprawdź: pakiety SPA day. Miej na uwadze, iż pobyt w SPA – polecane nad Bałtykiem www.kormoran-rowy.pl) służy wypoczynkowi, stąd dobrze jest się odprężyć, zapomnieć o problemach dnia codziennego i wyłączyć aparat telefoniczny. Zachowuj się kulturalnie jak też nie przeszkadzaj pozostałym gościom – oni również chcą się wyciszyć. Jeśli czegoś nie wiesz nie wstydź się spytać personelu, z chęcią odpowiedzą na trapiące cię pytania. Rezerwacja zabiegów w SPA. W większości wypadków trzeba umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeżeli telefonujesz w ostatnim momencie powinieneś się liczyć z mało dogodnym terminem albo godziną zabiegu, a nawet brakiem wolnych miejsc! Hotele SPA w weekendy są w większości wypadków pełne. Jeśli chcesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, aby odwołać wizytę, jeśli nie zrobisz tego należycie wcześnie, możesz zostać obciążona rachunkiem za usługę. Podczas przedsprzedaży warto dopytać o to, czy masz możliwość poddać się zabiegowi – kiedy np. jesteś w ciąży, złapało cię przeziębienie bądź masz miesiączkę. Nie spóźniaj się, przybądź 15 minut wcześniej, aby mieć czas na przebranie się i wypełnienie ankiety dotyczącej chorób, przeciwwskazań do zabiegu lub np. preferencji siły ucisku w trakcie masażu.

spa

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli się spóźnisz zabieg będzie trwał krócej.

Przebieralnia w SPA. Nie polecamy zabierać ze sobą drogocennych przedmiotów, SPA na ogół nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafce; portmonetka, dokumenty, telefon czy biżuterię lepiej pozostawić w depozycie w recepcji.

Gorąco zapraszamy do przeczytania większej ilości artykułów na omawiany temat. Jeśli Cię on intryguje, to zobacz stronę (https://www.rehab-terapia.pl/), na której zaprezentowane są podobne teksty.

Wycisz aparat telefoniczny, tak ty, jak również inni klienci wybraliście się do SPA, ażeby się zrelaksować. Do przebrania dostaniesz jednorazowe majtki oraz kapcie oraz szlafrok. W hotelach SPA akceptowalne jest przebranie się w pokoju oraz zejście w szlafroku bezpośrednio na zabieg, zaś jest to niemile widziane w zwykłych hotelach, gdzie strefa SPA jest wyłącznie dodatkiem. W day SPA, czyli gabinetach w mieście, po przebraniu się w szlafrok możesz zrelaksować się w strefie ciszy z filiżanką zielonej herbaty, czy od razu zostajesz skierowana do gabinetu, w jakim będą wykonywane zabiegi laserowe – sprawdź.