Ginekologia estetyczna i jej dodatkowe zabiegi

Ginekologia estetyczna jak też jej zabiegi stają się coraz to popularniejsze wśród pań po ciąży bądź w okresie menopauzy. Z całą pewnością nie są już przedmiotem tabu, a sposobnością na drugą młodość niewieściego ciała.

Innowacyjny laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest dzisiaj do małej liczby gabinetów medycyny estetycznej. Opiera się na mało inwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścian waginy, kształtując ją, nadając elastyczność i właściwe nawilżenie. Zabieg laserowy jest o wiele mniej inwazyjny od skalpela, co znacznie redukuje czas rekonwalescencji. Przeprowadzany jest przez wprowadzenie do wnętrza waginy specjalnej końcówki zaopatrzonej w skaner. Laser oddziałuje wprost na ścianki pochwy modelując je, nadając pierwotną elastyczność i odnawiając włókna kolagenowe. Poprzez ciepło emitowane przez laser komórki kurczą się, natomiast w ich miejscu powstają nowe komórki kolagenowe. W rezultacie tkanki pochwy stają się w wyższym stopniu elastyczne i ściśnięte.

Efekt zabiegu jest widoczny po miesiącu i utrzymuje się przez okres dwóch lat. W zależności od stanu narządów rodnych osoby, starczy jedna wizyta w gabinecie medycyny plastycznej albo zabieg musimy powtórzyć od dwu do czterech razy w przeciągu miesiąca. MonaLisa Touch to metoda niskoinwazyjna jak też całkiem bezbolesna, zaś sam zabieg, po uprzedniej konsultacji lekarskiej trwa od 5 do 10 minut. Dowiedz się więcej o zabiegach laserowych.

Zabiegi realizowane z pomocą lasera MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji a także odmładzaniu narządów płciowych pań. Dla podniesienia ich komfortu życia erotycznego, szczególnie po porodzie siłami natury, przemianach będących skutkiem procesów starzenia się oraz menopauzy, a również dla pań, jakie cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, częste podrażnienia, suchość a także świąd pochwy, boleść a także obniżenie jakości życia seksualnego, zabieg ze spożytkowaniem tego urządzenia może znamiennie poprawić stan zdrowia pań jak również wpływa na zmniejszenie obwodu pochwy, dzięki temu doświadczenia seksualne obojga partnerów nabierają na intensywności.

Laser MonaLisa Touch nie powinien być stosowany u kobiet w trakcie trwania menstruacji, ciężarnych i w trakcie trwania kuracji nowotworowej. Także niezaleczone zakażenia narządów rodnych są przeciwwskazaniem do zrealizowania zabiegu.