Jak uda się wprowadzić harmonię do swojego życia – metody niekonwencjonalne

Dziś każdemu z nas dotrzymuje towarzystwa stres oraz pośpiech, a to źle działa na kondycję, jak też stan psychiczny. Można czasami sięgnąć po wielu nieznane, dość oryginalne metody odprężenia się i znalezienia harmonii.

terapia dźwiękiem

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
masaż dotyk motyla

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Zdobywającą popularność metodą jest tzw. Masaż (zobacz oceń nasz profil http://www.rehafit.org) Dotyk Motyla. Pozwala uwalniać przebywające w pamięci ciężkie doświadczenia. Tego rodzaju masażu uczyła na całym świecie doktor Eva Reich. Uważa się, że im dotyk jest subtelniejszy, tym skuteczniej działa. Jest niezwykle łatwy do nauczenia, można wykonywać go raz raz na dzień albo raz na tydzień. Masaż Dotyk Motyla jest nieinwazyjny, bardzo delikatny – zupełnie jak muśniecie skrzydłem motyla. Pozwala uzdrawiać ludzi chorych z powodu traumatycznych doświadczeń, przykładowo agresji. masaż kraków pomoże cierpiącym ludziom czuć się bezpiecznie podczas dotyku – .
Z kolei terapia dźwiękiem pomaga przywrócić umysłowi oraz ciału spokój. Tego typu terapie wykorzystuje się często podczas spotkań z osobami autystycznymi, ludźmi po wylewach lub udarze mózgu. Nierzadko po terapii chorzy nie mają potrzeby sięgnięcia po preparaty nasenne lub uspokajające. W rzeczywistości terapia dźwiękiem pomaga się wyciszyć, zrelaksować i odzyskać siły. Osoby nawet po poważnej chorobie zaczynają mieć nową motywację by żyć oraz siłę do działań – przejdź do .

Wiele osób nabija się z takich niekonwencjonalnych sposobów. Mogą być jednak niesamowicie efektywne. Naturalnie nie powinno się odstawiać leków zleconych przez lekarza, jednakże te niekonwencjonalne sposoby też mogą pomóc, zwłaszcza przy złym stanie psychicznym.