Implanty – niewątpliwie fantastyczny sposób na zniewalający uśmiech

Idealny uśmiech z pewnością ma nader wielką moc. Zwiększa pewność siebie, sprawia, że jesteśmy znacznie lepiej odbierani przez ludzi z naszego otoczenia, łatwiej nawiązujemy znajomości, odnosimy sukces w życiu prywatnym i zawodowym.

zdrowe jedzenie

Autor: andrechinn
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety – jak pokazują statystyki – nie każdy może się nim cieszyć.
Stan jamy ustnej przeciętnego Kowalskiego pozostawia wiele do życzenia. Ponad pięćdziesiąt procent Polaków odwiedza gabinet stomatologiczny rzadziej niż raz do roku. Efekt? Przebarwione, krzywe zęby ortodonta wilanów z próchnicą – implanty Radom. Choć to nie jest jedyny problem, z jakim spotykają się lekarze na fotelu dentystycznym. Spora część osób po 35 roku życia posiada już tylko 21 własnych zębów. Szczęśliwie, dzisiejsza medycyna świetnie wie jak uporać się z brakami w uzębieniu. implanty Radom jest tego fantastycznym dowodem, biją rekordy popularności – implanty radom. Dlaczego? Powodów nie brakuje. Do złudzenia przypominają naturalne zęby. Zapewniają wygodę. Nie wywołują uczucia dyskomfortu w trakcie jedzenia, picia czy prowadzenia rozmów. Nie musimy wcale martwić się o specjalistyczne kleje. Nie ma też ryzyka, iż implanty wypadną, Są bowiem na stałe mocowane do kości szczęki.

Wytwarza się je z materiałów biokompatybilnych, nietoksycznych, tolerowanych przez organizm człowieka, takich jak na przykład: polimetakrylan metylu, tytan, ceramika. Plan leczenia opracowany jest indywidualnie.