Dlaczego warto używać produktów Bepanthen?

Maści Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią oraz przyspieszają procesy regeneracji skóry. Chwilę po nałożeniu produktu Bepanthen na skórę, dekspantenol przedostaje się w jej głąb, działając na wszystkie warstwy, równocześnie formuła kosmetyków Bepanthen pozwala skórze oddychać. Maści Bepanthen można stosować u dorosłych oraz dzieci.

Podpowiadamy jakich produktów warto używać.
Wspomniany dekspantenol wykorzystywany w produktach Bepanthen krem, odsyłam do tej strony czyli prowitamina B5 znana jest ze swych właściwości nawilżających oraz odżywczych, a ponadto stymuluje wytwarzanie lipidów niezbędnych aby skóra funkcjonowała prawidłowo. Ogromna popularnością cieszą się produkty Bepanthen, które mogą być wykorzystywane u małych dzieci. Jednym z nich jest Bepanthen Baby – na odparzenia dla niemowląt. Maść Bepanthen Baby wspomaga naturalną regenerację, odżywia i chroni delikatną skórę dziecka przed odparzeniami pieluszkowymi. Jest łatwa w nakładaniu i usuwaniu. Poprzez przezroczystą i lekką konsystencję, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, pozwalając jej równocześnie oddychać. Zawiera prowitaminę B5, która odpowiada za przyspieszenie procesu naturalnej regeneracji skóry i równocześnie wzmacnia jej barierę ochronną. Do produkcji tej maści nie stosuje się tlenku cynku, który zaburza naturalną mikroflorę skóry. Wszystko to sprawia, iż Bepanthen Baby to produkt idealny dla wrażliwej skóry dziecka.

Ogromnym uznaniem cieszy się również Bepanthen Derm Krem – emolient o działaniu podwójnym, jaki może być stosowany od urodzenia, zapewniający optymalne nawilżenie skóry oraz pobudzający naturalne mechanizmy regeneracyjne. Bepanthen Derm Krem ma postać emulsji typu olej w wodzie z zawartością 10% lipidów.

Kiedy chcesz przeczytać więcej, istnieje oryginalna strona www (http://www.apteczka-madrali.pl/105-wymioty) o takiej samej tematyce, jaką warto przejrzeć. To doskonały moment więc zrób to!

Lekka konsystencja produktu sprawia, iż niezwykle szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie emolientu Bepanthen Derm Krem powoduje dobre nawilżenie, a ponadto działa łagodząco – zmniejsza uczucie dyskomfortu oraz ściągnięcia skóry, które może być związane z wysuszeniem. W ofercie marki Bepanthen znajdziemy także wyrób medyczny o wielokierunkowym działaniu – Bepanthen Sensiderm. Krem Bepanthen Sensiderm łagodzi świąd oraz zaczerwienienie towarzyszące stanom chorobowym skóry, w przypadkach takich jak atopowe zapalenie skóry, egzema, reakcje alergiczne jak również nadmierna suchość skóry. Produkt gwarantuje optymalne nawilżenie skóry i pobudza naturalne mechanizmy nawadniania skóry, równocześnie gwarantuje warunki do naturalnego procesu regeneracji skóry za sprawą obecności dekspantenolu.

bepanthen krem

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Marka Bepanthen stosuje wyłącznie bezpieczne składniki.
W składzie kremów Bepanthen nie ma barwników, konserwantów, substancji zapachowych i innych potencjalnie szkodliwych czynników, które mogłyby zaszkodzić skórze, jak i zdrowiu. To wszystko sprawia, że maści Bepanthen są doskonałe do stosowania codziennego na suchą, skłonną do podrażnień skórę. Szeroki wybór kremów marki Bepanthen zapewnia internetowa apteka – mądrze jest odwiedzić.