Reklama outdoorowa wykorzystująca autobusy

Lokalni przewoźnicy mogą zaproponować ciekawą ofertę reklamową. Przemieszczająca się reklama może sprawić, że przekaz trafi do tysięcy potencjalnych klientów.
Zaletą formy promocji outdoorowej, jaką jest reklama na autobusach jest stały kontakt zaprojektowanego przekazu z aktywną populacją mieszkańców miasta.

karta

Autor: coffsharbourlibrary
Źródło: http://www.flickr.com
Do dyspozycji zleceniodawców przewoźnicy udostępniają zewnętrzną powierzchnię pojazdu, ja również wewnątrz pojazdu można umieścić reklamę. W kwestii takiej jak reklama autobusy Szczecin na przykład ma do zaoferowania kilka opcji. Jeśli chodzi o reklamy na powierzchni zewnętrznej pojazdu, proponuje się: tył autobusu (także w opcji z szybą), bok pojazdu (opcja oklejenia szyb wyłącznie na jednym boku), a ponadto również opcjonalnie cała powierzchnia pojazdu włącznie z przodem – reklama autobusy szczecin. Z kolei w środku pojazdu można zamieścić następujące formy reklamy: plakaty przyklejane na zagłówkach siedzeń, bądź umiejscowione na wyższym poziomie przy pomocy stworzonych do tego ramek, ale również nalepki i ulotki.
mężczyzna

Autor: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com
koszt takich usług ustalany jest indywidualnie, w zależności od ilości autobusów, na jakich będzie reklama, jak również czasu ekspozycji przekazu.

Masz ochotę ciągnąć dalej zajmującą lekturę? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj roll up cena na nowej stronie.

Dodatkowo, przewoźnicy oferują możliwość wynajmu powierzchni reklamowych i ustawienia nośników reklamowych na terenie dworca i wokół niego.

Jeśli interesuje nas tematyka taka jak reklama autobusy Krosno podobnie wiele innych miast w województwie podkarpackim, może zaproponować faktycznie atrakcyjne ceny – przydałaby się reklama na autobusach w Krośnie.