Podstawowe wiadomości na temat telebimów, w jaki sposób są one obecnie wykorzystywane w nowoczesnej reklamie.

Reklama zewnętrzna od wielu lat jest niezwykle popularna i chętnie wykorzystywana przez rozmaite firmy. W ostatnich latach w miejsce tradycyjnych, ogromnych bilboardów zaczynają się pojawiać elektroniczne tablice, zwane telebimami.

Wykorzystują one do swojego działania wysoko wydajne, kolorowe diody, natężeniem i barwą świecenia można prosto sterować. Każdy z punktów matrycy składa się z trzech diod, które w rezultacie dają barwę widzianą przez odbiorców. Takie telebimy mają liczne zalety, dzięki jakim ich popularność bez przerwy wzrasta.

Jeżeli analizowana tematyka okazała się dla Ciebie cenna oraz masz chęć ją zbadać także od innej strony, zobacz więcej w witrynie – ona także ją przedstawia.

W pierwszej kolejności umożliwiają emisję reklam bez względu na warunki pogodowe, co w przypadku tradycyjnych plakatów różnie bywało. Użyte diody mają taką wydajność, że je doskonale widać nawet z odległości kilkuset metrów, nie będzie im nawet przeszkadzać ciemność, opady czy mgła – tu o sieci telebimów.

reklama zewnętrzna

Autor: Ryan Bodenstein
Źródło: http://www.flickr.com
Następnymi zaletami, jakimi się charakteryzuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest ogromna elastyczność jeśli chodzi o jej emisję. Przy tradycyjnej tablicy reklamowej zmiana obrazu wiązać się będzie z koniecznością podjechania pracownika, który naklei nowy.

Zaprezentowany zagadnienie napisaliśmy z myślą Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się tekst. Daj nam znać – przejdź do strony pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych wrocław .

W przypadku telebimów wszystko jest dużo prostsze, wystarczy ustalić odpowiednią sekwencję emisji, wgrać to do sterownika i wszystko będzie działało – zareklamuj sie na telebimie w Trójmieście.

Coraz częściej spotyka się także przypadki, gdy sieć telebimów w danym mieście jest zdalnie sterowana przez jedną firmę, dzięki czemu daje to możliwość tworzenia rozbudowanych kampanii reklamowych. Popularność telebimów bez przerwy rośnie i dużo wskazuje na to, że ten trend się jeszcze będzie nasilał.