Wyjątkowe SPA w Polanicy Zdrój.

Hotel ze SPA w Polanicy Zdrój jest pięciogwiazkowym obiektem w urokliwym miejscu.

Stwarza jedyne w swoim rodzaju warunki do odpoczynku i odnowy biologicznej.
Hotel gwarantuje pobyt w luksusowych pokojach i apartamentach, w pełni wyposażonych.Na sześciu kondygnacjach znajdują się różnorakie atrakcje, których jedynym celem jest relaks i przyjemność gości. Odpoczynku dostarczy Centrum Spa z kompleksem saun, jacuzzi i basenami.

pełen Relaks w SPA w Polanicy

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

W hotelu zaznać też można szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd, masaży oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Hotel gwarantuje także całą gamę prozdrowotnych aktywności fizycznych, animacji dla najmłodszych oraz zdrową kuchnię. Wszystko to sprawia, że goście są szczęśliwi i mają dobre samopoczucie. W SPA w Polanicy Zdrój można skorzystać z luksusowych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, upiększajacych i relaksujących.

Pensjonat polanica zdrój to znakomite miejsce dla romantyków z bogatą ofertą masaży, rytuałów jak i pakietów dla par. Spa (spabaltica.pl) to idealne miejsce dla przyjaciółek jak i przyjaciół pragnących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólnie czas. Obiekt jest również znakomicie przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych. Centrum SPA jest miejscem głębokiego odpoczynku, które pozwala odzyskać stan harmonii ciała i duszy. Zbawienne działanie wody koi zmysły i pozwala odzyskać siły witalne. W Centrum SPA do dyspozycji jest:
basen z masażerem, basen dla dzieci, 3 jacuzzi, kompleks saun: fińska, turecka, łaźnia rzymska, misa lodowa oraz górski strumień. Hotel oferuje również bogatą ofertę sportową – do dyspozycji jest – zajęcia fitness, kręgle, kort tenisowy.


Wizyta w Spa w Polanicy Zdrój to niepowtarzalne doświadczenie dla ciała i ducha.

To wyjątkowa okazja, by spojrzeć w głąb siebie i odnaleźć nowe pokłady spokoju i siły, które drzemią głęboko uśpione wewnątrz każdego z nas.
Takiej przestrzeni relaksacji, piękna i ukojenia dla zmęczonych zmysłów nie znajdzie się nigdzie. SPA inspirowane bogactwem minerałów proponuje pierwsze tak profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. W czasie zabiegów wykorzystuje się najnowocześniejsze specyfiki najbardziej ekskluzywnych koncernów kosmetycznych.Innowacyjne zabiegi, z jakich można skorzystać w 7 gabinetach SPA, oparte są na skutecznych produktach. Umożliwiają nie tylko odprężenie, ale też powrót sił witalnych, polepszenie kondycji, wyglądu i nastroju.