Lipofilling, czyli powiększanie biustu własnym tłuszczem

Lipofilling biustu to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększeniu piersi poprzez uzupełnienie ich tłuszczową tkanką.
Sposobem tym można utracić kilka centymetrów w miejscach, gdzie jest ich zbyt wiele a także zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy.

powiększanie biustu tłuszczem wrocław

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jak przebiega sam zabieg a także jakich efektów możesz się po nim spodziewać?
Lipofilling to alternatywa dla w wyższym stopniu inwazyjnego sposobu powiększania piersi przez wszczepienie implantów. Niewątpliwą zaletą metody jest fakt, że do zabiegu stosuje się materiał całkiem naturalny, więc ryzyko reakcji alergicznych zostaje zmniejszone.

Nie czekaj dłużej – zweryfikuj propozycję (https://rehabi-rehabi.pl/kamera-video-opiekun), którą dla naszych klientów wymyśliliśmy. Uwzględniliśmy wszelkie potrzeby naszych konsumentów!

Na dodatek lipofillling oznacza także odessanie tłuszczowej tkanki z punktów, które częstokroć bywają kłopotliwe, jak przykładowo biodra.

witamina

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

W jaki sposób wygląda powiększanie biustu tłuszczem Wrocław? Pierwszą fazą zabiegu lipofillingu biustu jest liposukcja, czyli odessanie tłuszczu. Przy ogólnym znieczuleniu w tkankę tłuszczową wstrzykiwany jest roztwór soli fizjologicznej, który zmiękcza tłuszcz oraz powoduje obkurczenie się naczynek krwionośnych. Później na skórze wykonywane są nacięcia, poprzez które odsysany jest tłuszcz. Następny etap to przygotowanie pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka zostaje odwirowywana – w ten sposób woda i obumarłe komórki zostają oddzielone od komórek macierzystych. Ostatnia faza zabiegu jest to transplantacja spreparowanego tłuszczu. Tłuszcz wprowadzany jest pod skórę za pomocą niesłychanie cienkich kaniuli – cienkie pasma wstrzykiwane są pomiędzy skórę a gruczoł piersiowy.

Cały zabieg odbywa się w ciągu jednego dnia. Lipofilling biustu powoduje nie jedynie ich powiększenie, lecz także ich ujędrnienie. Piersi po zabiegu prezentują się nadzwyczaj naturalnie.